ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

nawigacja
Automaty online
Automaty online
Szukaj

Sumatrzańskie sloty burzy

Graj na automatach Sumatran Storm za darmo lub na prawdziwe pieniądze – gra natychmiastowa – bez wyskakujących reklam

Najlepsze darmowe automaty

Automat z potrójnym diamentem
Lobstermania automat
Automat do gry Spartacus
Automat do gry Golden Goddess
Wściekły Rhino Sloty
Automat do gry Sphinx Wild
88 automatów do gry Fortuny
Automat do gry Davinci Diamonds

Sumatrzański automat do gry Burza

Jeśli przez lata podobało Ci się granie w klasyczną grę IGT, Siberian Storm, być może zechcesz sprawdzić Sumatran Storm, aby zmienić scenerię. Tutaj okazuje się, że tygrysy zrezygnowały ze swojej śnieżnej, zimnej lokalizacji na Syberii i przeniosły się na nieco cieplejszą Sumatrę.

Jeśli jesteś fanem Syberyjskiej Burzy IGT, prawdopodobnie spodobają Ci się kłopoty szykujące się na wyspie w Azji Południowo-Wschodniej, gdzie żyje krytycznie zagrożony tygrys sumatrzański.

Oferując tę ​​samą satysfakcjonującą funkcję MultiWay Xtra, Sumatran Storm został ciepło przyjęty przez tych, którzy wcześniej grali w tę grę w kasynach naziemnych. Zwykle tylko bardzo popularne tytuły przechodzą do świata online, co wskazywałoby, że jest to gra, w którą warto zagrać.

Przyjrzyjmy się temu szczegółowo i zobaczmy, czy rzeczywiście tak jest.

Sumatran Storm wykorzystuje eksplozję czerwieni i pomarańczy jako ogniste tło dla obszaru kołowrotka o nieregularnym kształcie. Bębny 1 i 5 zawierają tylko po trzy rzędy, bębny 2 i 4 dodatkowy, a środkowy bęben łącznie pięć rzędów. Funkcja MultiWay Xtra IGT sprawia, że ​​symbole płaci się od lewej do prawej i na odwrót, dając Ci 720 sposobów na wygraną.

Kredyty zostaną dodane do Twojego salda za każdym razem, gdy na kolejnych bębnach pojawią się 3 lub więcej pasujących ikon. Dziki Tygrys wyląduje tylko na 3 środkowych i często pojawia się w stosach, ale nie proponuje zastąpienia ikon Scatter i Bonusów w grze. Zastąpi jednak tygrysa sumatrzańskiego, szmaragdowe naszyjniki, muszle, logo gry i nieuniknione symbole kart do gry.

Scatter nie ma żadnych specjalnych uprawnień, z wyjątkiem tego, że zapłaci hojne 50-krotność całkowitej stawki za pięciopłatę, a tym samym pozwoli Ci zebrać aż 150 000 GBP. Symbol bonusu przedstawiony jako Tygrysie Oko aktywuje rundę bonusową i przyznaje 5 darmowych spinów za 5 wyzwalających ikon, bez względu na to, gdzie się pojawiają. Każde dodatkowe wystąpienie kombinacji Tiger Eyes dodaje 5 spinów w kasynie, potencjalnie dając do 150 darmowych rund z ułożonymi symbolami Wild, co pozwala cieszyć się imponującymi zwycięskimi sekwencjami i bardzo przyjemnym rezultatem końcowym.

 

Gra na prawdziwe pieniądze

Sumatran Storm ma RTP od 93,23% do 96,56% i nie jest grą dla graczy na niskich obrotach. Aby zakręcić bębnami, należy zainwestować minimum 0,60 GBP, ale jeśli masz dostępny budżet większy niż przeciętny, możesz postawić nawet 300 GBP na rundę i potencjalnie zebrać 6-cyfrowego jackpota przez pięć Scatterów.

Więc jak wszystkie powyższe sumy się sumują? Gracze, którzy grali w tę grę w tradycyjnym lokalu, bez wątpienia przyjmą jej wersję online. Inni mogą uznać, że jest nieco zbyt podobny do swojego poprzednika. Tygrys sumatrzański zastępuje tygrysa syberyjskiego, ale niewiele się zmieniło. W rzeczywistości, jeśli pamięć działa poprawnie, runda bonusowa w Siberian Storm pozwala wygrać 240 darmowych spinów w porównaniu z maksymalnymi 150 dostępnymi na Sumatrze, co brzmi raczej jak obniżenie poziomu niż ulepszenie.

Z drugiej strony, drugi tytuł oferuje maksymalny zakład w wysokości 300 kredytów zamiast 150, co w konsekwencji pozwala wygrać jackpot dwukrotnie większy niż ten oferowany na Syberii. Wygląda na to, że twórca postanowił wydobyć sukces z całej jego wartości, oferując nam odgrzewane sekundy, chociaż nie można zaprzeczyć, że oba tytuły zyskały szanowane grono fanów w różnych częściach świata.

Streszczenie

Podobnie jak w przypadku wielu gier „kontynuacyjnych”, ta jest prawie identyczna z oryginalną Syberyjską burzą automat do gry za grosze Gra, poza grafiką i dźwiękiem uległa zmianie.

Może to zabrzmieć źle, ale w rzeczywistości jest to naprawdę dobra zabawa. Gra odświeża się i ma świetną grę bonusową. Wiele osób często gra w tę grę, gdy jest w nastroju na Syberyjską Burzę i to się nie opłaca. Jak to mówią, zmiana jest równie dobra jak odpoczynek.

Najlepsze darmowe automaty

Automat do gry Golden Goddess
Automat z potrójnym diamentem
Lobstermania automat
88 automatów do gry Fortuny
Szybki automat do gry
Automat do gry Spartacus
Automat do gry Davinci Diamonds
Automat do gry Buffalo
Automat do gry Kleopatra
Świat Vegas
Zagraj w losowe automaty
Wściekły Nosorożec Megaway
Hoot Loot Slots
Kryształowy Las
Dzikie automaty Sphinx
Sloty na batoniki
Gniazda IGT
PRAWDZIWE PIENIĄDZE
navigation Online Slots