ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

navigasyon
Çevrimiçi Slotlar
Çevrimiçi Slotlar
Aramak

Pharoah'ın Servet Yuvaları

Pharoah's Fortune slotlarını ücretsiz veya gerçek parayla oynayın - pop-up reklam yok, spam yok

En İyi Ücretsiz Slotlar

Üçlü Elmas Slot Makinesi
Lobstermania Slot Makinesi
Spartacus Slot Makinesi
Altın Tanrıça Slot Makinesi
Azgın Gergedan Yuvaları
Sfenks Vahşi Slot Makinesi
88 Fortunes Slot Makinesi
Davinci Elmas Slot Makinesi

Firavun'un Fortune Slot Makinesi

The Pharaohs Fortune oyunu, IGT tarafından yapılan klasik 5 silindirli, 15 ödeme hatlı bir slot makinesidir. Bu oyun, tıpkı temel aldığı Kleopatra adlı orijinal oyun gibi, Wild sembolleri, scatter'lar ve bedava döndürme bonusu içerir.

Firavunların serveti, şu anda 10 yaşın üzerinde olmasına rağmen, ABD ve Kanada'daki çoğu kumarhanede hala bulunabilir. Trump ve Tropicana'nın en üst katında oynayabileceğiniz Atlantic City'de bir nedenden dolayı özellikle popülerdir.

Firavun'un Fortune aynı zamanda Avrupa'nın en büyük oyunlarından biridir. İnsanların bu oyunda gerçekten sevdiği şeylerden biri, arka planda çalan ses parçası (Walk Like an Egypt). Pek çok oyuncu için bu oyun aslında Kleopatra'dan daha zevkli, müziğin çok eğlenceli olmasında büyük rol oynuyor.

Bu konuda Kleopatra gibi. Bu oyun İngiltere'de, Almanya'da, Avustralya'da ve tüm Latin Amerika'da mevcuttur. Tüm dünyadaki ülkelerde büyük bir etki yaratan şimdiye kadar yapılmış birkaç slot makinesi oyunundan biridir.

 

Bonus turu

Bu Pharaohs Fortune slot makinesinde, eğlenceli olan ve bazı büyük kazançlara yol açabilecek ücretsiz bir spin bonus turu vardır.

Oyuncuların bonus hakkında gerçekten sevdiği şey, bedava dönüşlere girmeden önce tur seç ve seç. Bonusu vurduğunuzda, size bir piramit sunulur ve sembolleri seçersiniz, bu da gizemli özellikleri ve ödülleri ortaya çıkarır.

Örneğin, ücretsiz döndürme turunda size ekstra çarpanlar veren veya size bir sürü ekstra ücretsiz döndürme sağlayan bir simge seçebilirsiniz. Eğer gerçekten şanslıysanız, kendinize toplam 25 bedava dönüş elde edebilirdiniz ve bunların her biri size tüm kazançlarda 6x çarpanı da kazandıracaktı - bu, 150 bedava dönüş elde etmekle hemen hemen aynı!

 

Firavun'un Fortune gerçek para slotları

Gerçek parayla oynamak için, büyük olasılıkla bir kara tabanlı kumarhaneyi ziyaret etmeniz gerekecek, çünkü çevrimiçi bu oyun sadece birkaç ülkeyle sınırlı. Bir istisna, çevrimiçi kumarla ilgili mükemmel Hükümet düzenlemesi nedeniyle gerçek nakit ödüller için çevrimiçi oynayabileceğiniz İngiltere'dir.

 

Yüksek limitli oyun

Pharaohs Fortune, Vegas'ın yüksek limitli slot odalarında çok popüler bir oyundur. Triple Diamond ve Five Times Pay gibi 3 makaralı oyunlar kadar popüler olmasa da, Tou bunu Vegas'taki neredeyse tüm VIP alanlarında bulacak. Kesinlikle en popüler 5 makaralı video slotlarından biridir.

Caesars veya Wynn'deki gibi daha lüks kumarhanelerden birinde yüksek limitli bir odaya giderseniz, bu oyunu hat başına 10$ veya daha fazlasına oynamaya uygun bulabilirsiniz!

 

Firavun'un Serveti Yuvaları SSS

Pharaoh's Fortune slot makinesini ücretsiz oynayabilir miyim?

Firavun'un Fortune oyununu ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi web sitesi accounts-newpayees.com'dur. Oyunu indirmeye gerek yoktur ve spam konusunda katı bir politikaları vardır, bu nedenle hiçbir pop-up reklam ve hiçbir e-posta isteği engel olmaz.

Pharaoh's Fortune'u gerçek parayla oynayabilir miyim?

Firavun'un Fortune hem karada hem de gerçek parayla oynanabilir.çevrimiçi kumarhaneler. Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçek para oyunu çevrimiçi olarak oynanamaz. Birleşik Krallık'taki herhangi bir iyi çevrimiçi kumarhane, bu oyunu gerçek parayla oynamak için sunacaktır.

Pharaoh's Fortune'a benzer çevrimiçi slotlar var mı?

Eski Mısır, özellikle video slotları söz konusu olduğunda, slot makineleri için oldukça yaygın bir temadır. Pek çok endüstri devi, firavunlar ve onların uzun süredir kayıp olan zenginlikleri temalı oyunlar sunuyor. Örneğin, Firavun'un Sırları, Firavun'un Hazinesi Deluxe ve Firavun'un Altını var.

Akıllı telefonumda Pharaoh's Fortune slotlarını oynayabilir miyim?

Pharaoh's Fortune, ITG'nin eski ürünlerinden biri olduğundan, 2005 sürümü mobil oyuncular için mevcut değildir. The Pharaoh's Fortune, yalnızca masaüstüne yönelik bir video slotudur ve henüz elde taşınabilir cihazlarda oynatılamaz.

Pharaoh's Fortune slotlarını oynarken nasıl kazanırım?

Oyun soldan sağa ödeme yapar ve bir galibiyet elde etmek için minimum üç tür bulunur. Dağılımlar, Vahşiler ve yüksek ücretli simgeler, aynı türden iki tanesi için bile ödeme yapacaktır. Ücretsiz döndürme bonusunda ekstra ödeme hatları ve 6x'e kadar kazanç çarpanı vardır.

Firavun'un Fortune slotlarında maksimum kazanç nedir?

Pharaoh's Fortune'daki maksimum kazanç, bir tür Wild sembolü için 10.000 jetondur.

Pharoah's Fortune oyunlarını ücretsiz oynayabilir miyim?

Evet. Pharoah's Fortune oynayabilirsiniz ücretsiz pokie makineleri Avustralya ve Yeni Zelanda da dahil olmak üzere çevrimiçi olarak, accounts-newpayees.com adresinde.

Pharoah's Fortune oyunlarını gerçek parayla oynayabilir miyim?

Evet. Firavun'un Serveti gerçek paralı oyunlar birçok ülkede, kara tabanlı kumarhanelerde veya çevrimiçi olarak mevcuttur. Ancak, Pharoah's Fortune oyunu NZ veya AU'da çevrimiçi olarak nakit olarak oynanamaz.

En İyi Ücretsiz Slotlar

Altın Tanrıça Slot Makinesi
Üçlü Elmas Slot Makinesi
Lobstermania Slot Makinesi
88 Fortunes Slot Makinesi
Hızlı Hit Slot Makinesi
Spartacus Slot Makinesi
Davinci Elmas Slot Makinesi
Bufalo Slot Makinesi
Kleopatra Slot Makinesi
Vegas Dünyası
Rastgele Slot Oyna
Azgın Gergedan Megaways
Hoot Loot Yuvaları
Kristal Orman
Sfenks Vahşi Yuvaları
Şeker Çubukları Yuvaları
IGT Yuvaları
GERÇEK PARA
navigation Online Slots