ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти короля слонів

Безкоштовні ігрові автомати Elephant King

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Ігровий автомат Elephant King

Elephant King — онлайн-ігровий автомат від IGT, який перенесе вас у серце африканської савани. Ігровий автомат із 5 барабанами та 40 фіксованими лініями виплат є домом для значків, зображених у вигляді слонів, носорогів, зебр і газелей, а піки, трефи, серця та ромби складають нижню частину таблиці виплат.

Під час гри два спеціальні символи підвищать ваші шанси на виграш. Щит зі списами означає Wild, який діє як замінник і доповнює ваші виграшні комбо, замінюючи всі звичайні символи. Однак Wild з’являється лише на трьох центральних барабанах. Король слонів — це Scatter, і він натискає виключно на барабани 1, 3 і 5, щоб повністю закрити їх і активувати функцію призового диска.

Як тільки на барабани потрапляє принаймні один Elephant King Scatter, функція призового диска розблокується, і кожен із символів, що запускає, приносить приз або активує функцію бонусу безкоштовних обертань. Ця функція надає 10 безкоштовних обертів для кожного символу ініціювання, тому ви можете отримати до 30 безкоштовних обертів. Під час безкоштовних ігор на барабани потрапляє інший спеціальний символ. Це символ додаткових обертань, і щоразу, коли він потрапляє на барабани, ви отримаєте 2 додаткові безкоштовні ігри.

Більше того, Elephant King Scatter може відображатися на всіх барабанах цієї функції, що означає, що ви можете отримати ще більше безкоштовних обертів, а точніше, до 250 безкоштовних обертів і більше грошових призів. Під час безкоштовних ігор усі символи тварин отримують подвоєні призи. Щоразу, коли ви активуєте функцію призового диска, ви виграєте приз, що відображається над відповідними барабанами.

Найбільш високооплачуваним значком в головній грі є слон, який нагороджує 500 монетами за п’ятірку у своєму роді. Однак під час безкоштовних обертань грає інша таблиця виплат із п’ятьма символами слонів, які нагороджують призом у 1000 монет. Максимально можлива виплата, яку ви можете отримати на 40 лініях виплат, становить 20 000 монет у базовій грі, тоді як під час безкоштовних ігор ви можете виграти до 40 000 монет за один оберт. Навіть якщо ви не запускаєте безкоштовні оберти, ви отримаєте гроші, як тільки буде активована функція призового диска. Ці грошові призи досягають 10 000 монет.

З точки зору візуальних зображень, гра чудово передає свою тему з африканськими тваринами, які населяють барабани. Палітра включає в себе золоті та коричневі акценти, а барабани встановлені на тлі савани на заході сонця, що додає загального вигляду гри. Ви побачите сухий ґрунт і дерева акації за котушками, які розхитуються, коли на них топче вражаючий Король слонів. Хоча базова гра може здатися трохи нудною, як тільки Король слонів наблизиться до барабанів, ви почуєте трубу, яка сповіщає про його появу та функцію, яка буде активована згодом. Однак, ви повинні пам’ятати, що це наземна машина, оптимізована для онлайн та мобільних ігор, тому вам слід очікувати пристойної графіки та анімації або типової справи IGT, простіше кажучи.

IGT представила функцію Prize Disk у слоті Elephant King, що робить його унікальним. З огляду на те, що для цієї функції потрібен лише один символ для запуску, нам дуже сподобалося досить часто її активувати та вигравати грошові призи та безкоштовні обертання. Під час безкоштовних обертань все стає ще цікавішим, оскільки на всіх барабанах з’являються розкид і символи високої вартості, які виплачують усі призи, помножені на 2x, тому вам варто розглянути можливість дати слону «Королю слонів» і подивитися, чи зможете ви догодити цій чудовій тварині, щоб допомогти вам виграти. великий. Гра має RTP 96,02%, що однозначно заслуговує вашої уваги.

Текст

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m105
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots