ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти вогняного коня

Безкоштовна гра в ігровий автомат Fire Horse

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Ігровий автомат Fire Horse

Fire Horse — це ігровий автомат із 5 барабанами, який пропонує вам 720 способів виграти. Що виділяє цей слот з натовпу (і такий популярний), так це його структура діамантової котушки з 3-4-5-4-3 рядами. Сама тема дещо розпливчаста з вогненими та крижаними конями, горщиками, срібними монетами та символами гральних карт, які заповнюють барабани.

 

Максимальні ставки та потенціал реальних грошей

Завдяки багатьом можливостям виграти та максимально можливою виплатою в 720 000 монет, Fire Horse може надати вам захоплюючий і корисний ігровий досвід. Однак, якщо ви шукаєте графічно просунутий відеослот, який розповідає історію, він вам не сподобається, ми впевнені. Реліз IGT має RTP, що варіюється від 92,52% до 96,00%, що принаймні варто спробувати. Осідлайте вогняного коня і дозвольте йому отримати значні виплати.

Слот має переваги від механіки MultiWay Xtra, яка дозволяє гравцям створювати виграшні комбо, якщо вони висаджують однакові символи на сусідніх барабанах зліва направо і справа наліво. Ви легко впізнаєте Wild, який може вдарити лише три центральні барабани, щоб завершити ваші виграшні комбінації, замінивши всі звичайні символи. Хороша новина полягає в тому, що він може з’являтися в стопках і повністю покривати барабани, таким чином підвищуючи ваші шанси на виграш.

Ще один особливий символ — фіолетовий амулет, що означає Scatter і запускає функцію безкоштовних обертань. Щоб отримати 8 безкоштовних обертів, вам потрібно розмістити скаттери на всіх 5 барабанах, але чим більше символів, що запускають, тим більше безкоштовних ігор. Завдяки функції MultiWay Xtra кожен Scatter збільшує кількість ініційних комбінацій, що дозволяє виграти до 96 безкоштовних обертів одночасно. Під час безкоштовних ігор амулет стає синім, і він може повторно активувати функцію, у сумі до 240 безкоштовних обертань.

Найприбутковішим символом є логотип гри, і якщо ви потрапите 5 таких символів на сусідні барабани, ви отримаєте 1000 монет. Вогняний і крижаний кінь нагороджує 400 і 300 монет за п'ять видів відповідно. Чудово, що ви можете створювати виграшні комбінації в обидва боки, не звертаючи уваги на позиції символів, якщо вони приземляються з крайнього лівого або крайнього правого барабана. З іншого боку, Wild з’являється лише на трьох середніх барабанах, що трохи обмежує. Проте, якщо він повністю охоплює барабани, ви можете виконати кілька виграшних комбінацій одночасно завдяки функції Multiway Xtra.

Говорячи про візуальні елементи, гра є стандартною справою IGT з досить простими іконками. Під час основної гри шестикутна сітка встановлюється на вогняному тлі, а під час безкоштовних обертань вона стає синьою. Це ще одна наземна машина, оптимізована для онлайн-ігор, тому, коли справа доходить до графіки та анімації, вона відстає від більшості відеослотів, створених сьогодні для Інтернету. Фонова музика є загальною і може стати нудною через деякий час, тому ви можете вимкнути її, якщо вона вам не подобається.

Текст

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots