ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти високовольтного затемнення

Безкоштовні ігрові автомати High Voltage Blackout – без спаму – без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Слот високовольтного затемнення

Відключення електропостачання Everi, замість того, щоб зупинити все, створює адреналіну відключення електроенергії, яке може виявитися надзвичайно прибутковим. Спочатку гра була доступна лише для відвідувачів наземного казино, але при перенесенні в Інтернеті вдалося зберегти всі свої захоплюючі бонусні функції. Випадкові множники та повторні обертання будуть підтримувати ваш баланс, доки не активується бонус Blackout, що дасть можливість повернути владу місту, наповнюючи свої кишені готівкою.

 

Основний ігровий процес High Voltage Blackout

High Voltage Blackout використовує символи неонового кольору, встановлені на темному тлі, і грає просту мелодію під час обертання барабанів. Він буде платити більше 5 барабанів і 40 постійно активних ліній виплат. Номінал монет коливається від $0,01 до $0,50, і гравцям пропонується поставити 1, 2, 3, 4, 5, 10, 12 або 15 монет на лінію. Це фактично означає, що ви зможете обертатися за мінімум 0,50 доларів США і максимум за 375 доларів. Замість того, щоб встановлювати два елементи вручну, хайроллери можуть використовувати кнопку Max Bet, щоб налаштувати свою ставку одним клацанням миші.

Найбільші виплати будуть отримані за допомогою тематичних символів, таких як вежа, ланцюговий міст, поїзд і колесо огляду. Перемоги меншої вартості оплачуються значками 9, 10, J, Q, K та A, розробленими відповідно до теми. Застосовуються звичайні правила: вам потрібно розмістити відповідні символи на послідовних барабанах, починаючи з крайнього лівого. Glowing Wild виглядає складеним, здатним замінити будь-який із звичайних значків і таким чином допомогти створити виграшну комбінацію. Гравці можуть запустити обертання вручну або скористатися функцією автовідтворення, яка дозволяє вибрати від 10 до 500 раундів, які будуть грати автоматично.

 

Бонусний раунд високовольтного затемнення

Бонус Respin можна випадково активувати в будь-який момент під час гри та використовувати альтернативний набір барабанів, щоб обертатися до 5 разів на одній і тій самій ставці. Більше того, кожне обертання гарантує виграш і присуджує виплати, рівні або більші, ніж попередній повторний оберт.

Коли Lightning Multiplier бере участь у виплатній комбінації, він підвищить винагороду на x2, x3, x5 або x10, а якщо більше з них зробить, вони будуть додані разом перед застосуванням до виплати. Коефіцієнти можуть відображатися над будь-яким тематичним значком базової гри.

Символи розсіяного бонусу від затемнення повинні з’явитися принаймні на 3-х позиціях, щоб ініціювати бонус затемнення. Щойно це станеться, ігрова зона зміниться на темний горизонт із 24 зеленими, рожевими та синіми будівлями, які випадковим чином увімкнуться, коли ви виберете 5 з 28 кнопок живлення. Кожна вибирається в енергетику від 2 до 6 будівель, і кожна освітлена будівля присуджує грошовий приз у розмірі від 10 до 250 кредитів. Спеціальна виплата надається за підключення всіх будівель одного кольору.

Потенціал виграшу високовольтного затемнення

Everi повідомляє про теоретичну віддачу гравця в 95,94%. Вежа — це найщедріший символ базової гри, здатний надати 500 кредитів за п'ять у своєму роді. Blackout Bonus може сплатити 750 кредитів, помножених на коефіцієнт ставки, для включення всіх рожевих будівель, 1250 кредитів за те ж саме з блакитними будівлями і 2500 кредитів для зелених будівель. Якщо вам вдасться активізувати весь горизонт, ви виграєте до 5000 кредитів, помножених на множник вашої ставки.

Слот High Voltage Blackout сподобається гравцям, які шукають різноманітні спеціальні функції, які запускаються досить часто. Множники надаються щедро, Respin Bonus сплачуватиме все більші й більші суми з кожним послідовним обертанням, а Blackout Bonus — це і весело, і потенційно дуже прибуткове. Хоча для деяких мінімальна ставка може бути занадто високою, максимальний ліміт достатньо щедрий, щоб залучити хайроллерів.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m105
Вегас слоти
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots