ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Icy Wilds

Безкоштовні ігрові автомати Icy Wild

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Ігровий автомат Icy Wilds

IGT розслабить вас через свій відеослот Icy Wild на зимову тематику. Якщо бути точним, у грі є тема, пов’язана з візуально приголомшливим явищем північного сяйва. Кожен, кому доводилося бачити Північне сяйво, знає, що це за метушня – видовище справді заворожує.

З накладенням кольорів і холодних тонів IGT намагається досягти того ж ефекту в Icy Wilds, і ми повинні сказати, що це працює. Графічно крижаний мобільний/настільний слот демонструє значне покращення в порівнянні з деякими іншими популярними іграми IGT.

Відеоігровий автомат Icy Wilds має 5 барабанів, 4 ряди та 50 фіксованих платіжних ліній. Котушки встановлені на тлі північного неба, а вдалині ростуть дерева. Не дивуйтеся снігу, льоду чи прохолоді, тому що саме в цьому і полягає ця стрімка ігровий автомат. Один погляд на символи і на думку спадає думка - дизайнери, мабуть, брали нотатки у Діснея. Перегляньте Frozen, і ви побачите посилання.

 

Розмір ставки та виплати в грі на реальні гроші

RTP може коливатися від 92,15% до 96,15%, і немає прогресивного джекпоту, на який можна чекати. Проте стежте за символом принцеси. Якщо ви граєте з максимальною ставкою і вдарите 5 принцес на виграшній лінії, вам буде нараховано максимальну виплату, що у 500 разів перевищує вашу ставку.

Серед ікон – корона Снігової королеви, перстень і медальйон, а також типові полярні тварини, сніговий барс, сова і горностай. Білий ведмідь — це Скаттер, а символ принцеси — найбільш високооплачуваний значок. Будь-який значок високої цінності може діяти як дикий і з’являтися в стопках, охоплюючи цілі барабани.

У вашому розпорядженні є звичайні параметри налаштування, такі як загальна ставка на розмір лінії, налаштування звуку, максимальна ставка та функція автоматичного відтворення. Гравці з різними діапазонами банкролу можуть грати в Icy Wilds, оскільки слот включає в себе гравців з низьким рівнем і хайроллерами. Icy Wilds дуже нестабільний, тому переконайтеся, що ви знаєте, що ви робите, коли крутите ці крижані котушки.

Wilds відіграють важливу роль у збільшенні вашого виграшного потенціалу, але головною перевагою гри є раунд безкоштовних обертань. Розмістіть принаймні 3 символу полярного ведмедя в будь-якому місці на екрані, і ви отримаєте додаткові оберти безкоштовно. Однак, чим більше ведмедів ви приземлите, тим більше безкоштовних обертів ви отримаєте. Мінімум 3 Скаттера дадуть вам 10 безкоштовних обертань, 4 Скаттера дорівнюють 12 обертам, 5 ведмедів становлять 14 обертів, а 6 ведмедів принесуть вам 16 обертів.

Пам’ятайте, що символи часто потрапляють стопками, тож якщо ви зібрали 10 ведмедів Scatter за одне обертання, ви виграєте 24 безкоштовні оберти. Максимум, що ви можете виграти, це 45 безкоштовних ігор за 20 ведмедів за одне обертання. Це неабияке досягнення. Не так ймовірно, як інші комбінації, але можливо.

Не можна сказати, що Icy Wilds є особливо інноваційним слотом. У ньому є приємний поворот у відділі безкоштовних обертань, і як тільки ви додаєте до складу додані Wilds, виграші можуть бути величезними, як айсберги.

Наберіться терпіння і продовжуйте крутитися, доки не активуєте безкоштовні обертання. Це може зайняти деякий час, але коли це станеться, воно того варте. Спробуйте розважитися в крижаному королівстві, наданому IGT. Зрештою, це найголовніше.

Текст

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m105
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots