ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Ноїв ковчег

Безкоштовний ігровий автомат Noah's Ark

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Ігровий автомат Noah's Arc

Створена IGT і з редуктивним підходом до дизайну та анімації, гра «Ноїв ковчег» нагадує картинки, які можна знайти в адаптації біблійних історій для дітей. Це мила, хоча й нічим не примітна гра, яка включає безкоштовні обертання як бонусний раунд. Ви можете грати тут безкоштовно, не вимагаючи завантаження та спливаючої реклами.

Історії зі Старого Завіту не часто служать натхненням для розробників програмного забезпечення, саме тому такий реліз, як Ноїв Арк, приверне вашу увагу. Усі символи виконані дуже наївно, а найдорожчі значки — це Ноїв арка, лев, бегемот та кілька інших тварин, які супроводжували Ноя в епічній подорожі виживання та повторного заселення планети.

Ноєва арка має звичайну структуру з 30 ліній виплат, але її можна налаштувати. Гравець може грати на 1, 5, 9, 15 або на всіх 30 лініях виплат, зі ставкою від 1 долара на одну активну лінію або до 100 доларів на лінію, з усіма 30 розблокованими лініями, що дозволить зробити максимальний розмір слота. ставка $3000.

Якщо вибрати функцію «Автоматичне відтворення», розпочнеться автоматичні сеанси обертань, які активуються та встановлюються вручну. Ще кілька налаштувань, пов’язаних зі звуком та графікою, доступні за допомогою значка інструмента внизу та команд, розташованих у правому верхньому куті ігрового екрана.

Відсоток повернення гравця досить низький - 94,93%, що вважається нижчим за середній, особливо якщо ви звикли грати в слоти з відсотком RTP 96 або 97. Однак це може здатися не таким незвичайним, якщо ми подивимося на загальну потенційну виплату, яка може досягати 25 000 000 монет.

 

Бонусні раунди Ноєвої дуги та спеціальні функції

Символ Ноєвої дуги з веселкою є диким, і він може замінити всі інші значки у формуванні виграшної комбінації. Єдині дві іконки, які не можуть бути замінені Ноєвою дугою, - це Білі голуби, які можуть бути як єдиним значком, так і подвійним символом з двома голубами. Коли Ноєва дуга замінить лева, бегемота, слона, верблюда або черепаху, цей символ буде вважатися подвійним (функція розділеного символу), і всі комбінації отримають додатковий значок у рядку, що збільшує значення виплати.

Значок «Білий голуб» у поєднанні з 5 розблокує бонус безкоштовних обертань Raining, який грає на те ж число на лініях і на тому ж рівні ставок, що й оберт, який запустив бонусний режим. Якщо на барабанах з’явиться лише 4 білих голуба, символи виступатимуть як множник.

Поки активний режим безкоштовних обертань, піктограма Wild може позначати жирафа, козу, зебру, птаха та крокодила, розділяючи їх на дві частини та подвоюючи їх вартість.

На жаль, обертання не можна повторно активувати, і функція буде завершена, як тільки закінчиться сеанс. Нові безкоштовні спіни, звичайно, можна розблокувати під час гри, але не під час вже активованого сеансу. Безкоштовні спіни виконуються на різних барабанах.

Найсильнішою стороною, яку може запропонувати цей слот, є функція розділення символів, яка подвоює значення символу. Крім цього, у грі справді не так багато хвилювань, які чекають за рогом, якщо не рахувати очікування, поки символи високої цінності з’являться на барабанах у належному порядку. Повторне запуску Fee Spins могло бути трохи зручним, але, на жаль, IGT не надає їх у цьому випуску.

Як би просто це не було, у Noah's Arc є кілька яскравих моментів, але вони, на жаль, занадто слабкі, щоб переважити надто спрощений ігровий процес, дуже низький відсоток віддачі гравця та недостатньо розроблену бонусну пропозицію.

Текст

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots