ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Prowling Panther

Безкоштовна гра на ігрових автоматах Prowling Panther

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Ігровий автомат Prowling Panther

Натхнений диким життям амазонських джунглів, Prowling Panther є одним із ігрових автоматів IGT на тему тварин, де представлені такі символи, як прекрасна Чорна пантера, Золота пантера, Тукан і Червоний папуга. Лише один погляд на слот, і будь-який гравець, який цінує чудові візуальні елементи, миттєво відчує притягнення до Prowling Panther.

Одним з найприємніших аспектів цієї гри є увага до деталей у тому, як вона виглядає і звучить. Кольори просто приголомшливі, а весь макет має сильне відчуття аркадного інтер’єру 80-х років із стилем дизайну, який був популярним протягом того десятиліття.

Prowling Panther має сітку замість стандартної системи з 5 барабанами, а структура відповідає шаблону 3-4-5-4-3. Маючи 720 способів виграшу, гравці фактично формують комбінації зліва направо в мережі виплат Multiway Xtra, і виграш помножується на вибрану вартість монет; за кілька рядків, які підлягають оплаті, гравці отримають виплату, яка відповідає комбінації з найвищим значенням.

Кількість ліній і монет на кожній лінії фіксована, і гравці ставлять 50 монет на лінію щоразу, коли обертають барабани. Що можна змінити, так це вартість монети за допомогою ігрових команд у нижній частині екрана. Мінімальне значення становить 1 долар, і, вибравши цю суму, гравець поставить 50 доларів на всіх лініях. На найбільшу вартість монети загальна ставка складе 2500 доларів.

Очікуваний відсоток повернення гравця розраховується на рівні 96,09%, що оцінює Prowling Panther як слот із середньою волатильністю.

Бонусні раунди Prowling Panther і спеціальні функції

Слот представляє 2X Wild Symbol, який може потрапляти лише на барабани 2, 3 і 4, замінюючи майже всі іконки. Коли він завершить комбінацію, цей символ буде зараховано як дві піктограми замість однієї.

Золота пантера запустить бонус безкоштовних обертань, і функція розблокується, коли цей значок потрапляє в будь-яке місце на 5 послідовних барабанах. Це призведе до 8 додаткових обертань (граних на альтернативному наборі барабанів) і призведе до множника ставки в 1 раз, коли випаде комбінація, що запускає. Також існує ймовірність, що під час бонусного режиму на барабанах одночасно з’явиться кілька комбінацій. Якщо це станеться, буде нараховано загальну суму всіх обертань, активуючи до 96 обертів на початку сеансу, причому всі вони виконуються на тому ж рівні ставки, що й обертання, яке розпочало бонусний режим.

Бонусний раунд закінчиться, і гравець повернеться до основної гри, коли закінчиться термін дії всіх обертань або коли було зіграно 256 безкоштовних обертань.

Ретро-дизайн, безумовно, відрізняє цю гру від інших слотів на подібну тематику, окрім чудового потенціалу, який дає режим безкоштовних обертань із повторним запуском, який може буквально засипати гравця сотнями безкоштовних обертань.

Дивлячись на слот з іншої точки зору, 5 Golden Panther може здатися невиправданою високою вимогою для активації безкоштовних обертань, але як тільки вам вдасться їх зібрати, швидше за все, з’являться додаткові комбінації та оберти.

Якщо ви можете заплющити очі на вимогу щодо мінімальних ставок у 50 доларів і зосередитися лише на позитивних моментах, або якщо ви насправді фанат ігор з високими ставками, то Prowling Panther точно підійде для вас. Більшість компонентів виконано добре, і хоча ми не проти деяких додаткових бонусних функцій або вищих множників, Prowling Panther все одно дасть вам те, про що ви торгуєтеся – багато безкоштовних обертань, регулярні виплати та привабливі візуальні функції. Ми могли б зробити набагато гірше.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
Слоти IGT
m105
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots