ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Smokin Hot Gems

Безкоштовні ігрові автомати Smokin Hot Gems - без спаму - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Слот Smokin' Hot Gems

Smokin' Hot Gems — це одна з ігор Everi, створена для задоволення шанувальників традиційних ігрових автоматів. Будучи досвідченим постачальником з довгою історією постачання наземних казино Вегасу, безсумнівно, вони є експертами з класичних фруктів. Цей конкретний простий з точки зору графіки та звуку, а також ігрового процесу. Це не принесе особливих сюрпризів, доки вам не вдасться запустити один з прогресивних джекпотів і в результаті зібрати тисячі або навіть сотні тисяч.

 

Основний ігровий процес Smokin' Hot Gems

З точки зору дизайну, слот Smokin' Hot Gems максимально традиційний. Зона барабанів складається з 3 барабанів і 9 гнучких ліній виплат, з можливістю зробити ставку лише на 1, 3, 5 або 7. У результаті обертання буде кілька одинарних, подвійних і/або потрійних 7, дзвіночків, одиночних і подвійних Іконки BAR. Будь-який з них можна замінити символами Topaz Wild Jackpot, Ruby Wild Jackpot або жовтими символами Double Wild Jackpot, щоб завершити виплатну комбінацію. Випадіння останнього призведе вдвічі або вчетверо, залежно від того, один чи двоє беруть участь у виграші.

Гравці можуть встановити вартість монети від 0,25 до 20 доларів, і якщо грати з усіма активними лініями виплат, їм потрібно буде інвестувати щонайменше 2,25 доларів за оберт. Хайроліки, безсумнівно, скористаються можливістю зробити ставку до 180 доларів за раунд. Інші опції в грі включають функцію автоматичного відтворення, яка пропонує від 10 до 500 автоматичних обертань, кнопку Max Bet, управління звуком і режим Turbo.

 

Бонусний раунд Smokin' Hot Gems

Щоб все було просто, Everi включив одну, але потенційно дуже прибуткову спеціальну функцію. Гра пропонує 4 прогресивні джекпоти, які запускаються певною комбінацією символів. Їх значення змінюється залежно від розміру ставки гравця, і їх можна побачити прямо над зоною барабана. Якщо на лінії виплат з’являться 3 піктограми Topaz Wild Jackpot, ви виграєте прогресивний 3-й рівень. Така ж кількість символів Ruby Wild Jackpot нагороджує 2-го рівня прогресивно, а 3 з подвійних диких джекпотів приносять найвищу винагороду. Отримання суміші з трьох буде платити прогресивно 4-го рівня.

Потенціал виграшу Smokin' Hot Gems

За словами Everi, RTP слота Smokin' Hot Gems становить 95,84%. Перемоги в базовій грі дуже скромні, найщедрішою комбінацією є три потрійні 7, які присуджують ставку 60x на одну лінію. Навіть якщо два символи подвійного дикого джекпоту вчетверо перевищують приз, ми все одно говоримо про відносно невеликі виграші. Оскільки немає безкоштовних обертів, щоб збільшити баланс гравця за допомогою кількох виплат за одну ставку, виграти прогресивний джекпот — єдиний спосіб отримати значний прибуток.

Розробник не уточнює, яка їх початкова вартість, але коли ми грали в гру, максимальні інвестиції в 180 доларів могли дати нам мінімум 5 000 доларів за отримання комбінації ініційних символів і до 200 000 доларів, якби нам пощастило отримати прогресивний 1-й рівень. Очевидно, що це гра з високою дисперсією, тому завжди стежте за своїм балансом.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m105
Вегас слоти
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots