ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Потрійні тигри Слоти

Безкоштовні ігрові автомати Triple Tigers – без спаму – без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Потрійні тигри Слоти

Деякі гравці завжди віддадуть перевагу, щоб їхні слоти були на простішій стороні. Ми також чудово розуміємо, чому. Іноді вам не хочеться читати таблицю виплат протягом кількох хвилин, щоб зрозуміти всю механіку. Справжня привабливість простіших ігор – це відкидатися назад, крутитися і дозволяти своєму мозку розслабитися, але все ще знаючи, що наближається великий виграш. Але є така річ, як занадто проста, і ми можемо стверджувати, що цей випуск Pragmatic Play — саме це.

 

Ігровий процес

Описати потрійних тигрів як простих було б невірним. Фонове зображення виглядає круто, навіть якщо це лише один візерунок, який повторюється знову і знову. Котушки масивні і мають неправильний відтінок червоного. Розробникам слід було трохи пом’якшити його, щоб вони краще вписувалися у фонове зображення. І якщо ви сподіваєтеся на унікальний дизайн символів, ви також не знайдете цього тут. Єдині значки, які відповідають цьому опису, — це три тигри та золота лапа.

Ви граєте в цей слот на дошці 3x3 лише з однією лінією виплат, яка виплачується лише зліва направо. У цій грі немає спеціальних функцій, які можуть бути першими для цього постачальника програмного забезпечення! Як ви можете собі уявити, це робить насолоду від відтворення цього релізу таким же приємним, як і спостерігати за висиханням фарби. Звичайно, тут ви можете розраховувати на випадкову чи дві перемоги, але вам доведеться боротися з фальшивими фізичними машинними шумами. Але якщо ви можете заглянути за це та повну відсутність бонусів, вам можуть сподобатися «Потрійні тигри».

 

Слоти Triple Tigers на реальні гроші

На жаль, Pragmatic Play не надав нам попередньої інформації про мінімальні та максимальні ставки. Натомість, якщо ви хочете знайти цю інформацію, вам доведеться вручну налаштувати загальну ставку. Ось де гравці зустрінуть одну з найкращих речей про інтерфейс цього розробника. Ви можете вибрати, як ви встановите свою ставку. Ви можете просто натиснути одну кнопку, доки не отримаєте те, що хочете, або налаштувати монети на лінію виплат і вартість монет окремо. Обидва варіанти дозволяють вам робити ставки від 0,01 до 5,00 фунтів стерлінгів на кожен оберт. Невеликі ставки, але дуже підходять лише для однієї лінії виплат.

Triple Tigers має середню дисперсію, яка є рятівною грою цього слота. Без будь-яких особливих функцій продати її як гру з високою волатильністю було б досить важко. Вам довелося б м’яти, як маніяк, не маючи нічого, щоб розхитувати все і покінчити зі своєю нудьгою. Завдяки середній дисперсії, цей випуск також дозволяє гравцям виграти до 500 разів більше вашої загальної ставки за трьох у своєму роді золотого тигра. Позитивним є те, що його RTP становить 97,52%, що на відсотковий пункт вище поточного середнього по галузі!

Найкращі безкоштовні автомати Pragmatic Play

Бонусні раунди

Якби у нас були якісь особливі особливості, про які можна було б поговорити, ось тут ми б їх обговорили. Але хоча ми категорично не згодні з відсутністю бонусів, ми розуміємо намір, який стоїть за дизайном Pragmatic Play. «Потрійні тигри» призначені для тих гравців, які люблять такі речі. Але те, що ми розуміємо, не означає, що нам це подобається. Цей слот розчарував талановитий постачальник програмного забезпечення. Схрестивши пальці, щось таке нудне, як це, ніколи не запускається з цієї студії!

 

Резюме

Як би ми не хотіли сказати, що нам це сподобалося, незважаючи на його недоліки, ми не можемо цього зробити. Відсутність будь-яких особливих можливостей або цікавих механік набридли нам протягом першої години гри в цей слот. Графіка також недостатньо гарна, щоб відволікати вас: вона занадто статична на наш смак. Додайте до суміші надмірно використану китайську тему, і ви отримаєте ідеальний рецепт катастрофи. Зробіть собі послугу і пропустіть цю гру.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m105
Прагматичні ігрові автомати
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots