ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Дракула

Грайте в слоти Dracula безкоштовно або на реальні гроші – без спливаючої реклами та спаму

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Дракула

Ігровий автомат Dracula, якому вже п’ять століть, створено NetEnt у співпраці зі студією Universal. Від волоського принца до вигаданого персонажа Брема Стокера, Дракула став архетиповим символом, який активно експлуатується в різних нішах індустрії розваг.

Ця конкретна гра «Дракула» — це чудово розроблений 5-барабанний слот із 40 лініями виплат у складному сценарії, який ідеально підходить для любителів жахів.

Буде досить легко помітити, що онлайн-слот NetEnt Dracula базується на фільмі про вампірів 1931 року, створеному на основі роману Брема Стокера про Дракула. Сам страшний принц сидить на своєму троні з лівого боку барабанів, стежить за кожним вашим рухом і часом навіть оживляється, особливо коли ви створюєте виграшну комбінацію, щоб додати загальне відчуття, що лежить хребет.

Класичні карткові символи від J до A є дешевими номіналами в цій грі. Відповідно розроблені, вони додають до загального готичного відчуття та вписуються в цінніші символи різних злих персонажів. Граф Дракула та його кохана дама також присутні – вони з’являються як символи з однією плиткою або розширені до трьох позицій на барабані.

Обидва головні герої гри можуть також виглядати обійнятими всередині повністю складеного Wild Symbol, тоді як криваво-червона літера W діє як звичайна Wild.

 

Особливості

Ігри NetEnt не тільки візуально привабливі, але вони також мають широкий спектр спеціальних функцій, які будуть годинами займати вас у гонитві за деякими винагородними виплатами. Говорячи про Дракулу, дія починається з символу Wild, який з’являється будь-де на барабанах 2, 3 і 4 в основній грі, щоб замінити всі символи і таким чином збільшити ваш виграшний потенціал.

Безкоштовні оберти – Досвідчені гравці в онлайн-ігрові автомати вже звикли отримувати бонус безкоштовних обертань із трьох розкиданих, але це не так у випадку з Дракулою. Режим безкоштовних обертань буде активовано лише в тому випадку, якщо гравці отримають Дракулу та Леді на барабанах 2 та 4 відповідно. Ці символи ініціюють безкоштовний раунд з 10 обертами, під час якого Stacked Wild – з обійнятими коханими – з’явиться на барабані 3 і активує 2 додаткові безкоштовні оберти.

Функція Bat – активована випадково, ця візуально приголомшлива функція з’явиться як у базовій грі, так і під час безкоштовних обертань. Після його активації функція кажанів випустить шторм кажанів, які летять на котушку у вигляді скупчення. Усі кластеризовані ставки потім перетворюються на один і той же (випадковий) символ з Wilds не є винятком. Ви можете сподіватися, що одночасно налетить до 20 кажанів.

Більше фантастичних безкоштовних слотів NetEnt

Гра на реальні гроші

Dracula - це гра, яка однаково сподобається як новачкам, так і досвідченим геймерам. З значеннями монет від 0,01 до 1 і десятьма рівнями ставок вони доступні за ціною від 0,20 доларів за оберт, а максимальна ставка становить 200 доларів. Дракула і його жінка — це символи вартістю 200 монет, але з усіма безкоштовними обертаннями, розширеними дикими символами та кажанами, які летять на барабани, гравці можуть сподіватися отримати до 80 000 монет як максимальну винагороду.

 

Вердикт

Від таких гігантів, як Universal Studios і NetEnt, слід було очікувати вражаючих живих зображень і кінематографічної графіки, але справедливо припустити, що слот Dracula перевершить усі очікування. Готичні відтінки та моторошна атмосфера можуть бути не ідеальним вибором для слабкодухих, але, можливо, величезних нагород і надзвичайно захоплюючого ігрового процесу має бути більш ніж достатньо, щоб змінити своє мислення.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
повноекранний
Слоти NetEnt
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots