ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Храм Дракона

Грайте в слоти Dragon's Temple безкоштовно або на реальні гроші – без спливаючої реклами та спаму

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Dragon's Temple

«Храм Дракона» переносить нас у далекі країни Сходу, оскільки назва, безперечно, є китайською тематикою. Хоча західна півкуля має своє власне тлумачення дракона, на Далекому Сході воно дуже відрізняється. І оскільки це китайська тематична гра, ви збираєтеся боротися з п’ятьма великими східними драконами під час гри

Коли справа доходить до користувальницького інтерфейсу, не про що можна говорити. Він чітко позначений, і до всього легко отримати доступ, хоча зрозуміло, що IGT вирішили зробити свої мобільні та настільні інтерфейси однаковими. Це не є серйозною проблемою для самого ігрового процесу, але це дуже дратує, коли ви відкриваєте таблицю виплат. Ви не можете прокручувати за допомогою коліщатка миші, замість цього потрібно утримувати ліву кнопку миші та перетягувати мишу вгору та вниз, щоб це сталося. З якоїсь дивної причини також бракує загальних зручностей, таких як автовідтворення.

У вас є кілька унікальних символів, таких як чашки, риби, карти, китайський храм, а потім група букв і цифр. 10, J, Q, K і A були складені так, щоб більше нагадувати справжні китайські літери, і більш-менш служать наповнювачем на барабанах для справжніх символів. Крім того, у вас є п’ять різнокольорових східних драконів, які діють як дикі дракони та розширюються, коли потрапляють на ігрове поле. Символ Ін-Ян діє як розкид і нагороджує вибору бонусів за безкоштовні обертання.

Так, правильно. За низьку ціну трьох скаттерів одночасно, яка може відбуватися лише на другому, третьому та четвертому барабані, ви можете вибрати, який бонус безкоштовних обертань вам сподобається. Ви можете вибрати п’ятнадцять безкоштовних обертів, під час яких третій барабан завжди є диким, десять безкоштовних обертів, під час яких другий і четвертий барабани завжди є дикими, і п’ять безкоштовних обертів із гарантованим диким першим, третім і п’ятим барабанами. Ці постійні Wilds існують стільки ж, скільки і сама функція, а потім, на жаль, зникають.

Expanding Wilds не є чимось новим чи новим, але вони допомагають виконати роботу, а також є ключовим фактором для вибору безкоштовних обертань. І не помиляйтеся, саме можливість вибору допомагає відрізняти Храм Дракона від більшості інших ігор. По суті, це дозволяє вам регулювати власну волатильність, вибираючи безпечніші або ризиковані варіанти залежно від того, як вам пощастило.

Очікуваний RTP для довгострокової гри може становити від 92,54% до 96,53%, що є досить великим розривом, який потрібно заповнити. Однак, якщо ви не завадите, ви можете виграти максимум у 1000 разів більше від початкової ставки, отримавши п’ять виграшів у своєму роді. Це не так імовірно, але ніхто не може заперечувати, що це один привабливий джекпот. Ми трохи менш схильні рекомендувати Dragon's Temple, ніж деякі інші ігри IGT. Вибір безкоштовних обертань — це гарне рішення, але не так багато, що допомагає йому виділитися в порівнянні з іншими іграми.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
пункт 1
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots