ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Сфінкс Wild Slots

Грайте в слоти Sphinx Wild безкоштовно або на реальні гроші – без спливаючої реклами та спаму

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Sphinx Wild

У стародавній міфології сфінкси були всезнайкими, які завжди говорили загадками і розрізали вас на крихітні людські шматочки, якщо ви могли відповісти на ці загадки. Вони були охоронцями, повз яких могли пройти тільки гідні, тому цю велику статую одного з них було встановлено, щоб стежити за пірамідами фараонів.

Але вражаючий вигляд статуї випередив її спадщину, і тому зображення сфінкса втратило цей небезпечний відтінок – достатньо, щоб його навіть кинути в проріз. Sphinx Wild пропонує гравцям ігрове поле 5x4 з 40 фіксованими лініями виплат і двома спеціальними функціями. Перший з яких — це вайлд висотою у 2 рядки, який може розширюватися, щоб охопити барабани та обертати навколо себе всі навколишні символи, коли є частиною виграшної комбінації, а також бонус безкоштовних обертань із кількома варіантами, які дозволяють вам налаштувати власну волатильність.

Візуальні зображення пристойні, хоча про них нема чого писати. Нам подобається фон пірамід і пальм, які чудово контрастують на суцільному королівському фіолетовому тлі барабанів. Кожен барабан окремо анімований, і є пристойна різноманітність символів для гри.

Ви можете знайти деякі нудні, як-от букви та цифри – A, K, Q, J та 10, а також деякі унікальні та цікаві, як-от Анубіс, Око Гора, Фенікс та деякі прикраси. Сфінкс уособлює Wild, який має два ряди заввишки, а Scatter представлений пірамідою.

Як ми вже згадували, Сфінкс може розширюватися, щоб охопити весь барабан, коли він є частиною виграшної комбінації. Мало того, це також перетворить навколишні символи на більше Wild, даючи вам більше шансів отримати ці великі виграші Wild. Як результат, Wilds може бути досить рідкісним уловом у цій назві.

Що стосується безкоштовних обертань, у вас є кілька варіантів, залежно від того, скільки скаттерів ініціювало функцію. З усіма варіантами ви отримаєте чотири різні варіанти, які пропонують різну комбінацію безкоштовних обертів і множників. Чим більше безкоштовних обертів ви отримуєте, тим більше зменшується множник. Крім того, навіть якщо ви активуєте бонус п’ятьма розкидами, вам знадобиться лише три, поки функція активна, щоб знову активувати її. За допомогою повторної активації ви можете виграти до 600 безкоштовних обертів, після чого IGT накладає жорстке обмеження, щоб ваша удача не зробила їх банкрутами!

Вибір між різними комбінаціями множників і безкоштовних обертань не є новим для IGT, але такий вибір гравця важко знайти. Якщо ви грали в їхні назви, ви, ймовірно, натрапили на це кілька разів, і ми не бачимо причин, щоб вам це сподобалося більше чи менше, ніж зазвичай. Ми виявили, що Wilds набагато рідше, ніж зазвичай, у своїх іграх, але ми пояснюємо це невдачею та навмисним втручанням, щоб гарантувати, що функція Wild не активується занадто часто.

Це загальна приємна гра, яка має середню та високу волатильність, з максимальним виграшом у понад 5000 разів більше вашої загальної ставки з 5-кратним множником від одного з безкоштовних обертань. Це одна з кращих пропозицій IGT, тому ми радимо спробувати її.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
повноекранний
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots