ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Wolf Rising

Грайте в слоти Wolf Rising безкоштовно або на реальні гроші – без спливаючої реклами та спаму

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Ігровий автомат Crystal Forest

Ігровий автомат Wolf Rising

Якщо ви шукаєте щось трохи інше, незвичайний формат слотів, який ви ніколи не бачили, то Wolf Rising може бути хорошим місцем для початку. Ця гра чудова, оскільки це слот 5x8 барабанів. Його величезні подовжені барабани роблять гру цікавою з моменту, коли ви починаєте грати.

Wolf Rising — це відеослот від IGT на тему тварин, але не суто зоопарк. Гра більше стосується духовного аспекту чудової тварини, якою є вовк, і на екрані є кілька видів вовків. Wolf Rising має 8 видимих ​​рядків символів і 5 стовпців, а панель керування розташована збоку.

Коли ви завантажите гру, благородні вовки почнуть вити, і ви відразу відчуєте глибину лісу. Незважаючи на те, що в головній сцені зображений один могутній вовк у зимовий період зі снігом і темрявою, його родичі зображені в різних пейзажах. Білий вовк на засніженому тлі, коричневий вовк із вершинами гір за ним, чорний вовк, який знову йде по снігу, і сірий вовк на зеленому пасовищі. Низькі виплати прикріплюються до стандартних символів гральних карт, а саме A, K, J, Q, 10 і 9. Символи тварин мають великий розмір і займають 2 або 3 позиції на високих барабанах.

Є також бонусні символи, які мають форму кола та мають дивні малюнки якоїсь тварини-вовка-дракона. Дикі символи — це фрагменти тотемів, які з’являються в стопках.

Велика жовта кнопка Spin займає центральне місце на приладовій панелі, а додаткові функції включають кнопку Autospin (без максимальної ставки). Гравці можуть вибрати кількість активних платіжних ліній до 100, а також встановити ставку на лінію. Загальне значення ставки буде показано у відповідному полі.

Головним бонусом у Wolf Rising є функція безкоштовних обертань Stacked Wilds. Це розширена функція Stacked Wilds (Stacked Wilds трапляються в базовій грі і роблять можливими виграшні комбінації монстрів), під час якої гравець отримує 5 безкоштовних обертів, а бонусні символи виплачують нагороду в розмірі 2-кратної загальної ставки. Щоб розпочати безкоштовні оберти, потрібно вирівняти 3 бонусні символи на середніх барабанах. Загалом 5 халяв можуть здатися невеликими, але майте на увазі, що більше Stacked Wilds з’явиться на середніх барабанах під час безкоштовних обертань. Крім того, раунд можна повторно запустити з більшою кількістю бонусних символів, а в базовому сценарії ви можете накопичити до 255 безкоштовних обертів.

Дикі тотемні стовпи і безкоштовні обертання є основними джерелами виплат у Wolf Rising, і про ігровий процес можна ще багато сказати. Слот підходить для низьких гравців, оскільки не вимагає надзвичайно високих ставок для найкращих виплат.

RTP становить 93,37%, а очікуваний джекпот становить 10 000 монет для Wolf Rising. IGT зробив слот мобільний сумісним і повністю оптимізованим для смартфонів Android, iPhone і планшетів. Wolf Rising із відчуттям індіанців і ноткою дикої природи подобається геймерам із вільним духом. Можливо, у ньому відсутні деякі додаткові спеціальні функції, і значки гральних карт можна було б уникнути, але це не слід відкидати через невеликі помилки.

Wolf Rising Slots - Резюме

Коли ви почнете обертатися, ви помітите кілька величезних складених диких місць у вигляді тотемних стовпів, що досить круто. Багато в чому ця гра використовує деякі з найкращих функцій Colossal Reels від WMS (та ж компанія, інший бренд) і покращує їх, як-от гігантські барабани (так звані Colossal Reels в іграх WMS)

Бонусні символи в Wolf Rising заспокоюють глухий звук, який можна було б назвати бумом, якщо ваші динаміки хороші.

Під час бонусу ви отримуєте безкоштовні оберти, що завжди дуже весело. Настрій покращується завдяки великим виграшам, коли вовк виє на знак святкування, а перемога збільшується на лічильнику на екрані. Такі маленькі штрихи створюють гарну гру, чудово.

Щоб грати на гроші, ви повинні мати можливість побачити гру у вашому місцевому казино, хоча я ще не бачив її. Це вже має бути там.

В Інтернеті вам буде важко знайти гру на гроші, якщо ви не живете у Великобританії чи деяких вибраних країнах ЄС. Він поки що недоступний онлайн для гри на реальні гроші в США чи Канаді, як і всі слоти від WMS, IGT, Aristocrat та Bally.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
50 слотів для драконів
Міс Кітті

Відкрийте для себе нові ігри

Більше сердець
Хайдіс Бір Хаус
50 левів
Фу Дао Ле Слот
Світ Вегасу
Грайте у випадковий слот
Слоти Candy Bars
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots