ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Coin O Mania

Грайте в слоти Coin O Mania безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Coin O Mania

Coin O Mania — це п’ятибарабанний чотирирядний відеослот з піратською тематикою, який має 40 фіксованих ліній виплат. Випуск 2020 року, який можна грати від 0,75 євро за оберт, наповнений додатковими функціями. Гравці можуть скористатися функцією Wilds Mania, функцією скриньки та функцією безкоштовних обертань, за допомогою якої ви можете запустити до 600 безкоштовних обертань. Титул IGT пропонує максимальну виплату в розмірі 1147x ставки.

 

Як це виглядає

Здається, що барабани встановлені на безлюдному острові, в печері поруч із пляжем, а на задньому плані — піратський корабель. Капітан і його перший офіцер, який є дівчиною, складають вам компанію, коли ви обертаєте барабани. Багато золотих монет можна побачити над барабанами, а також біля жінки-першого офіцера. Незважаючи на те, що більшість піратів вважають, що жінки на кораблях приносять нещастя, капітан вирішив найняти цю люту дівчину.

Капітан також є символом, який платить найбільше, за ним слідує його перший офіцер. Кожному капітану піратів потрібен корабель, і на його плечі завжди сидить один папуга. Усі кораблі мають гармати, якорі, підзорні труби і, звичайно, мечі. Wild замінить усі звичайні символи. Розкид на сундуках запускає функцію Chest, а бонусний розкид запускає безкоштовні оберти. Збирайте золоті монети WILDS, щоб активувати функцію Wilds Mania.

 

Coin O Mania Гра на реальні гроші

Навіть незважаючи на те, що ви збираєтеся відвідати безлюдний острів, наповнений золотом, найвища виплата не така щедра, пропонуючи ставку в 1147 разів. Відео-слот Coin O Mania має RTP 96,00% і є грою із середньою волатильністю. Гравці можуть очікувати множників Wild, які забезпечать множники до 20x.

Незважаючи на те, що продукт IGT має 40 ліній виплат, кожен оберт буде коштувати вам 75 монет. Номінал монети можна змінити, тож ви можете зробити ставку від 0,75 євро до 2250 євро за один оберт. Щоб виграти виплати, просто помістіть принаймні три однакові значки на лінію виплат, починаючи з крайнього лівого барабана, оскільки гра виплачується зліва направо.

 

Бонусні ігри

To trigger the Wilds Mania feature, you need to collect five WILDS Golden Coins on the reels, at least one on each of the reels. Coins will be added to the reels and become Wilds. If more than one Coin is collected on a single reel, you get a win multiplier from 2x to 20x, depending on the number of extra coins gathered.

Функція скрині спрацьовує, коли на центральному барабані з’являється розкид сундука. Функція Chest запускає функцію Wilds Mania, а також додає принаймні 1 Wild на всі 5 барабанів. Множник у функції Скриня може збільшитися до 21x.

Функція безкоштовних обертань з’являється, коли ви отримуєте три бонусних скаттера на барабанах 2, 3 і 4. Гравці отримують 15 халяв. Під час цієї функції на 3 барабані додаються додаткові скаттери для скриньок, тому очікуйте більше функцій скринь у безкоштовних обертах. Функцію можна повторно активувати кілька разів. Одночасно можна запустити до 600 безкоштовних обертів.

FAQ

Як працює функція Wilds Mania?

Щоб запустити функцію Wilds Mania, гравцям потрібно висадити принаймні 5 монет WILDS, по одній на кожному барабані. Після цього всі монети перетворюються на Wilds і розміщуються на відповідних барабанах. Якщо на одному барабані міститься більше однієї монети, вона перетворюється на множник Wild.

Чим функція скринь відрізняється від функції Wilds Mania?

Розкид сундуків на барабані 3 запускає функцію Сундука, яка негайно запускає функцію Wilds Mania. У функції «Скриня» на барабанах буде більше символів Wild, а до ваших виграшів застосовуватимуться більші множники.

Скільки безкоштовних обертів я можу запустити?

Перш за все, розмістіть три скаттери на барабанах 2, 3 і 4, щоб отримати 15 безкоштовних обертів. Після цього ви можете повторно активувати функцію кілька разів, і максимальна кількість халяв, яку ви можете активувати за один раз, становить 600.

RTP гри хороший чи поганий?

RTP Coin O Mania становить 96,00%. Кожна прибутковість гравця, яка становить 96,00% або вище, вважається хорошою, оскільки, теоретично, гра платить 96 євро за кожні 100 євро.

Наскільки великий множник Wild отримує в Coin O Mania?

У функції Wilds Mania множник виграшу може досягати 20x, тоді як у функції Chest гравці можуть очікувати множників до 21x.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots