ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти зачарованих ламп

Грайте в слоти Enchanted Lamp безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Enchanted Lamp

Створений на тему «Аладдін і чарівна лампа», Enchanted Lamp — це відеослот із 6 барабанами і чотирма рядами, який пропонує 26 фіксованих ліній виплат, які виплачуються зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана. Ця гра з середньою дисперсією має RTP 96,07% і пропонує додаткові функції, такі як функція Enchanted Lamp і функція безкоштовних обертань.

 

Як це виглядає

Котушки розгортаються на вулицях Аграби, батьківщини Аладдіна, вуличного щура, із потужним саундтреком з Аравії, який тримає вас на краю сидіння. Місто знаходиться відразу за барабанами, з прекрасним блакитним небом. Барвиста мультяшна графіка нагадає вам знамените музичне фентезі Уолта Діснея.

Гравці впізнають усіх символів, які з'являються на барабанах як символ. Перш за все, це сам Аладдін, який виступає як найбільш високооплачувана звичайна ікона, а також його єдина справжня любов, принцеса Жасмін. Його тюрбан і його золота шабля також з’являються на барабанах, а також брошка та перстень. Джин — це дикий, який замінює всі звичайні символи, тоді як бонусний розкид запускає безкоштовні оберти. Крім того, є лампа, яка запускає функцію «Зачарована лампа».

 

Гра «Зачарована лампа» на реальні гроші

Незважаючи на те, що у нас є Джин і Лампа, які можуть здійснити ваші найсміливіші мрії, максимальна виплата не така мрійлива, оскільки гравці можуть зробити ставку до 500x за оберт. З іншого боку, якщо ви встановите ставку на максимум, найвищий виграш не здасться таким поганим. RTP цієї гри із середньою дисперсією становить 96,07%.

Кожен оберт буде коштувати вам 16 монет. Вартість монети можна змінити, і гравці можуть зробити ставку від 0,16 євро до 480 євро за один оберт. Такий діапазон ставок порадує як пенні, так і гравців, які шукають дорогих гострих відчуттів. Три одиниці - це мінімум для виплат за лендінг. Титул IGT оплачується зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана.

 

Бонусні ігри

Лампа може з’явитися на будь-якому барабані, і як тільки це з’явиться, вона активує функцію «Зачарована лампа». Коли барабани зупиняться, лампа перетвориться на випадково вибраний звичайний символ. Усі екземпляри символу, що з’являється замість лампочки, стануть дикими. Якщо під час одного обертання на барабанах з’явиться більше індикаторів, усі вони відображатимуть інший звичайний значок і перетворюють усі екземпляри на Wild.

Щоб запустити функцію безкоштовних обертань, гравцям необхідно розмістити бонусний розкид на барабані 1 і принаймні один значок лампочки на будь-якому іншому барабані. Гравці отримають 10 безкоштовних обертів, але це лише початок. Функція Enchanted Lamp також активна під час безкоштовної гри, і гравцям гарантовано з’являтися принаймні одна лампа за безкоштовне обертання. Це означає, що під час функції безкоштовних обертань буде багато диких трансформацій. Сумна частина історії полягає в тому, що цю функцію неможливо відновити.

FAQ

Як функціонує функція Enchanted Lamp?

Зрозуміти функцію Enchanted Lamp досить легко. Як тільки лампочка з’явиться на барабанах, вона перетвориться на випадково вибрану піктограму, а потім усі екземпляри вибраних значків, які в даний момент на барабанах, стануть дикими для поточного обертання.

Чи всі лампи перетворюються в один символ?

Ні, вони цього не роблять. Якщо ви розмістите більше ламп на одному обертанні, усі вони перетвориться на різні значки та перетворить усі свої екземпляри на Wilds. Більше ламп забезпечує більше Wilds на барабанах.

Чи активна функція Enchanted Lamp під час безкоштовних обертань?

Так, функція Enchanted Lamp активна під час безкоштовних обертань. Гравці отримають принаймні одну лампу під час кожного безкоштовного обертання, таким чином забезпечуючи більше Wilds.

Як запустити функцію безкоштовних обертань?

Гравці повинні отримати бонусний розкид на барабані 1 і принаймні одну лампу на будь-якому іншому барабані. Це забезпечить їм 10 безкоштовних обертів.

Чи можна знову запустити функцію безкоштовних обертань?

На жаль, функцію безкоштовних обертань неможливо повторно запустити. Скаттери не з’являтимуться на барабанах під час безкоштовних обертань, і гравці не мають можливості повторно активувати халяву. Всього ви отримуєте 10 безкоштовних обертів.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots