ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Griffins Throne

Грайте в слоти Griffins Throne безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Griffin's Throne

Подорожуйте Стародавньою Грецією та випробуйте Griffin's Throne, п’ятибарабанний чотирирядний відеослот із 30 лініями виплат. З RTP 96,05% заголовок IGT пропонує дві додаткові функції. Знайдіть Sun Scatter, щоб активувати функцію множника. Якщо ви активуєте функцію безкоштовних обертань, ви отримаєте 12 рядків на кожному барабані і 90 ліній виплат. Найвища виплата становить 3750 разів.

 

Як це виглядає

Приготуйтеся відвідати гору, яка є домом для Грифона, істоти з Стародавньої Греції. Котушки випуску 2020 року встановлені на вершині гори, а за сіткою котушок є грецький храм. Таємничий вогонь горить на стовпах, розміщених по обидва боки, а Гріффін сидить на своєму троні поверх барабанів. Візуальне зображення просто дивовижне, а саундтрек ідеально відповідає темі.

Griffin також є найбільш високооплачуваною іконою продукту IGT. Є шолом воїна, ваза, спис і щит, а також меч. Єдине, чого не вистачає, це воїна. Гральні карти використовуються як малоцінні символи. Храм — це Скаттер, який запускає безкоштовні обертання, а Сонце — це Скаттер, який запускає функцію множника. Wild замінить усі звичайні символи.

 

Гра на трон Гріффіна на реальні гроші

The Griffin's Throne — це гра від середньої до високої дисперсії та має RTP 96,05%, тобто теоретично, реліз 2020 року буде платити $96,05 за кожні 100 євро. Коли справа доходить до максимальної виплати, гравці можуть зробити ставку в 3750 разів за один оберт. Використовуйте функцію множника, щоб максимально збільшити свої виграші.

Продукт IGT являє собою відеослот з 5 барабанами і чотирма рядами, який пропонує 30 ліній виплат у базовій грі та дванадцять рядів і 90 ліній виплат у функції безкоштовних обертань. Гра виплачується зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана. Три одиниці - це мінімум для виплат за лендінг. Тільки Грифон заплатить навіть за двох. Геймери можуть робити ставки від 0,75 до 2250 доларів за один оберт.

 

Бонусні ігри

Функція множника спрацьовує, коли вам вдасться висадити сонячні скаттери в будь-яке місце на барабанах. Може приземлитися до 5 Сонце, по одному на кожному барабані. Після запуску функції Сонце на центральному барабані перетворюється на стовп висотою 12 символів. Усі значки Grifin і Wild на барабанах будуть заблоковані на своїх позиціях під час обертання. Що стосується стовпа на центральному барабані, то він містить тільки Wilds і множники 2x, 3x, 5x і 10x. Гравці винагороджуються повторним обертанням, коли на барабанах може з’явитися більше Wild. Якщо множники є частиною виграшної комбінації, вони підвищать ваш виграш.

Що стосується функції безкоштовних обертань, гравці повинні висадити на барабанах три або більше скаттера храму. Як тільки це станеться, гравці отримають 10 халяв. Це ще не все, оскільки всі барабани матимуть висоту 12 клітинок, а спінери отримають 90 ліній виплат під час цієї функції. Зробіть два додаткових скаттера, і ви отримаєте 3 додаткові безкоштовні оберти. Три додаткових скаттера дадуть вам 10 додаткових безкоштовно.

За одну функцію можна запустити до 150 безкоштовних обертів. Гравці також отримують користь від функції множника під час безкоштовних обертань. Цього разу геймери отримують один повтор і від 6 до 13 Wilds на барабанах. Крім того, множник може збільшитися до 10x.

FAQ

Як запустити функцію множника?

Розмістіть Sun Scatter будь-де на барабанах, щоб активувати функцію множника. Ви отримуєте один повтор, тоді як центральний барабан перетворюється на стовп із 12 клітинок, що містить Wild і множники. Усі грифони та дикі символи утримуються на місці для повторного обертання.

Як запустити функцію безкоштовних обертань?

Розмістіть три або більше скаттера на барабанах, щоб запустити безкоштовні оберти з 12 рядами та 90 лініями виплат. Почніть з 10 безкоштовних обертань і отримайте додаткові, отримавши додаткові Scatter. Можна запустити до 150 безкоштовних обертів.

Чи активна функція множника під час безкоштовних обертань?

Так. Функція мультиплікатора також спрацьовує під час безкоштовних обертань, просто висаджуючи Sun Scatter на барабанах. Стовп знову є, і від 6 до 13 Wild можна випадковим чином додати на барабани під час повторного обертання.

Чи можу я зіграти в Griffin's Throne за реальні гроші?

Так, ти можеш. Griffin's Throne доступний у різних онлайн-казино, де ви можете насолоджуватися грою за реальні гроші.

Наскільки велика максимальна виплата в Griffin's Throne?

Якщо наші джерела правдиві, найбільше, що ви можете виграти за одне обертання, граючи в Griffin's Throne, становить 3750 разів.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots