ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Ірландські магічні слоти

Грайте в слоти Irish Magic безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Irish Magic

Irish Magic — це п’ятибарабанний чотирирядний відеослот, який має 10 ліній виплат. Реліз 2020 року, у який можна грати від 0,10 євро за оберт, перенесе вас у зачарований ліс, домівку лепреконів, які охороняють горщики із золотом. Гравці можуть скористатися функцією Stacked Wilds і функцією Free Spins Bonus. Збирайте Wilds під час халяви, і ви виграєте один з п’яти фіксованих джекпотів.

 

Як це виглядає

Всім відомо, що Ірландію називають Смарагдовим островом, і не дарма. Чарівний ліс, у якому ми зараз перебуваємо, просто чудовий. Здається, що лепрекони справді знають, як вибрати ідеальне місце для будівництва свого житла. Все, що ви можете побачити за барабанами, — це масивні дерева та величезні гриби. Візуальне зображення чудове, а саундтрек ідеально відповідає темі.

Тепер у цьому чарівному лісі ми побачимо маленьке село, наповнене лепреконами. Капелюхи лепрекона — це скаттери, які запускають безкоштовні обертання. Конюшина на монетах дасть вам додаткові безкоштовні оберти під час цієї функції. Золотий горщик — це дикий, який замінює всі іконки. Golden Horseshoes підвищує рівні гри. Два гриби виступають як будиночки лепреконів, а також як цінні символи. Два різних чоботи, наповнені золотими монетами, також на барабанах. Нарешті, у нас є шість дорогоцінних каменів, які діють як низькооплачувані символи.

 

Ірландська магічна гра на реальні гроші

Відомо, що якщо людям вдається зловити лепрекона, істота зобов’язана взяти їх і дати їм горщик із золотом. Що ж, у назві IGT Leprechauns доставить до 2000-кратної ставки як найвищу виплату, що є найвищим джекпотом, який ви можете виграти. Irish Magic має середню волатильність і має RTP 96,02%.

У випуску 2020 року є 10 ліній виплат, які платять зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана. Щоб виграти виплати, гравцям необхідно розташувати принаймні три однакові значки на лінії виплат. Гравці повинні покласти одну монету на лінію, всього 10 монет за оберт. Номінал монет досить широкий, тому ставки починаються з 0,10 євро, а максимальна ставка не може перевищувати 300 євро за один оберт.

 

Бонусні ігри

Функція Stacked Wild може з’явитися під час будь-якого обертання, тому що на барабанах буде багато диких символів, які можуть охоплювати цілі барабани. Під час функції безкоштовних обертань функція Stacked Wild буде зустрічатися частіше.

Шукайте розкид капелюха Лепрекона на барабанах 2, 3 і 4, щоб активувати функцію бонусу безкоштовних обертань. Гравцям потрібно крутити Колесо, щоб визначити, скільки безкоштовних обертів вони отримають – 10, 15 або 20. Це ще не все, тому що конюшина на монеті дасть вам додаткові безкоштовні обертання, коли потрапить на барабани. Всього одночасно можна активувати 100 халяв.

Під час функції безкоштовних обертань гравці збиратимуть усі Wilds, які з’являються на барабанах. Існує п’ять різних фіксованих джекпотів, які можна виграти після завершення функції безкоштовних обертань. Зберіть 100 або більше Wilds, щоб отримати найбільший джекпот. Крім того, є 10 рівнів, які ви можете пройти, щоб досягти рівня 10, де максимальний джекпот становить 2000x ставки. Щоб це відбулося, вам потрібно приземлити Золоті підкови Level Up і Double Level Up, які приземляться на центральний барабан.

FAQ

Як я можу виграти джекпот в Irish Magic?

Гравці, безсумнівно, виграють один із п’яти джекпотів у пропозиції під час функції безкоштовних обертань. Збирайте Wilds, і ви отримаєте свій джекпот. Wilds збираються лише під час безкоштовних обертань, а не під час базової гри. Крім того, гравці можуть пройти 10 різних рівнів.

Як гравцям досягати вищих рівнів?

На барабані 3 є дві іконки «Золота підкова», які з’являються лише під час функції безкоштовних обертань. Це означає, що кожен раз, коли ви висаджуєте Підкову на барабанах, ви піднімаєтеся на один-два рівні.

Скільки безкоштовних обертів я можу запустити?

Три Scatter принесуть вам 10 безкоштовних обертів. Кожна конюшина на золотій монеті, що потрапила на барабани під час функції, забезпечить один додатковий скаттер. Можна запустити до 100 безкоштовних обертів.

Що таке Stacked Wilds?

У базовій грі Gold Pot Wilds потраплятиме в стопки, а під час функції безкоштовних обертань — частіше. Вони можуть покривати цілі котушки.

Чи можу я грати в Irish Magic безкоштовно?

Так, відео слот Irish Magic доступний для безкоштовної гри на кількох веб-сайтах. Просто переконайтеся, що ви вибрали безпечний веб-сайт без спливаючих вікон.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots