ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Маленькі зелені чоловічки Nova Wilds Слоти

Грайте в слоти Little Green Men Nova Wilds безкоштовно або на реальні гроші

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Little Green Men Nova Wilds

Little Green Men Nova Wilds — це трирядний ігровий автомат із п’ятьма барабанами, створений IGT. Він має двадцять фіксованих ліній виплат, що означає, що ми не можемо вимкнути окремі лінії виплат. Доступні спеціальні функції включають чотири різні модифікатори, множник виграшу та бонус безкоштовних обертань.

 

Як це виглядає

Графіка непогана, злегка мультяшна. Фонове зображення виглядає акуратно, оскільки відображає безмежність космічного простору. Ми бачимо тисячі далеких сонць, що мерехтять удалині, серед безмежної темряви та випадкових галактик. Час від часу падаюча зірка пролітає повз нас, а під барабанами видно велику блакитну планету.

Дизайн символів виконано дуже розумно. Королівські особи для гральних карт вміло замасковані під маленькі астероїди, на них випалені різнокольорові літери. Інші значки включають телефон прибульця, шолом, бластер, симпатичного робота та логотип гри. Слово Wild, написане рожевими літерами, є Wild і може замінити будь-який символ, крім Scatter. Рожево-жовтий НЛО зображує розсіювання.

 

Маленькі зелені чоловічки Nova Wilds Слот на реальні гроші

Якщо ви шукали випуск IGT з великим потенціалом виграшу, вам не потрібно шукати далі. Ця назва обіцяє виграти до 25 000 разів більше вашої загальної ставки! Такий чудовий приз супроводжується бар’єром у вигляді високої волатильності. Little Green Men Nova Wilds також має RTP вище середнього, який становить 96,20%.

Мінімальна ставка, яку ви можете зіграти, становить 0,20 долара, а максимальна — до 400 доларів на кожен оберт. Це вражаючий спред ставок, особливо для слота з таким величезним виграшним потенціалом. Для того, щоб змінити свою ставку, потрібно скористатися кнопками «плюс» і «мінус». Натисніть на них або торкайтеся, поки не знайдете ставку, яка вам подобається, і тоді настав час обертатися! Ви можете обертати барабани вручну або використовувати функцію автоматичного відтворення, щоб обертати барабани за вас.

 

Бонусні ігри

Коли ви обертаєте барабани, у вас є шанс активувати один з чотирьох різних модифікаторів. Одночасно може бути активним лише один модифікатор.

• Горизонтальні символи Wild замінюють три або більше піктограм в одному рядку на Wilds. Цей бонус може замінювати символи в двох рядках під час безкоштовних обертань, збільшуючи потенціал виграшу.

• Vertical Wilds перетворюють два або більше барабанів у повністю складені барабани Wild.

• Giant Wilds створює один або два блоки Wild 2x2. Під час безкоштовних обертань розмір блоків збільшується до 3x3.

• Повторне обертання надає додаткове обертання, при цьому всі піктограми оновлюються. Усі символи високої цінності перетворюються на логотип гри, а значки меншого значення перетворюються на відповідні символи високого значення.

Крім отримання позитивного бонусного ефекту, модифікатори також мають шанс викликати множник виграшу. Коефіцієнти виграшу можуть відображатися як збільшення вашої виплати в 2, 5, 10 або 25 разів. Якщо множник з’являється після модифікатора повторного обертання, нагорода обох спін буде збільшена.

Зробіть три, чотири або п’ять скаттеров, щоб виграти шість, дванадцять або двадцять чотири безкоштовних обертів відповідно. Ви можете виграти додаткові безкоштовні обертання, отримавши більше Scatter під час відтворення бонусу. Під час безкоштовних обертів висота всіх барабанів і кількість ліній виплат подвоюється. Замість того, щоб грати у реліз 5x3 з 20 лініями виплат, ви будете насолоджуватися титулом 5x6 з 40 лініями виплат! Крім того, під час цієї спеціальної функції частіше з’являться модифікатори.

FAQ

Чи можете ви активувати множники під час безкоштовних обертань?

Ти не можеш. Множники можуть з'являтися лише під час звичайної гри.

Який найбільший можливий приз ви можете отримати в Little Green Men Nova Wilds?

Найбільший грошовий приз, який ви можете отримати, становить 10 000 000 доларів США. Для цього потрібен надзвичайний виграш, збільшений множником у 25 разів, що робить шанси на його виграш неймовірно низькими.

Чи змінюються всі модифікатори під час безкоштовних обертань?

Безкоштовні обертання змінюються лише модифікаторами Giant Wilds і Horizontal Wilds. Vertical Wilds і Re-spin залишаються незмінними, навіть якщо вони спрацьовують під час безкоштовних обертань.

Як змінюється ігрове поле при активації безкоштовних обертань?

Слот має барабани висотою в три іконки і пропонує двадцять ліній виплат. Під час безкоштовних обертань висота всіх барабанів збільшується до шести символів, а кількість ліній виплат — до сорока.

Чи є різниця в ігровому процесі між різними рівнями ставок?

Різниці між рівнями ставок немає. Ви отримуєте однаковий досвід незалежно від того, граєте ви на мінімальній чи максимальній ставці, чи на будь-яку ставку між цими двома.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots