ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Lucky 88 Slots

Грайте в слоти онлайн-казино Lucky 88 безкоштовно або на реальні гроші

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Огляд ігрового автомата Lucky 88

Гра на ігрових автоматах Lucky 88 виробляється Aristocrat Gaming і зосереджена на китайській удачі, яка дарується числу 8. Число 88 є особливо щасливим у китайській культурі, звідси й назва та популярність. Гра досить незвичайна, оскільки така ж популярна в Макао та Австралії, як і в Лас-Вегасі.

Що стосується слотів Aristocrat, то цей досить типовий. Він має 5 барабанів і бонус безкоштовного обертання, який ви отримуєте в багатьох цих іграх, а звуки є типовими для цього покоління слотів, улюблених багатьма.

Lucky 88 — це традиційний слот зі східною тематикою від Aristocrat, який не містить певної сюжетної лінії; натомість у ньому просто зображені символи, пов’язані з азіатським фольклором: Імператор як Дикість гри, Червоний Ліхтар як Скаттер тощо...

Гравці також помітять, що виплати мають дуже незвичайні суми – наприклад, Імператор примножує виграш x888, тоді як усі інші комбінації значків нараховують підсумки, що закінчуються на 8. Причина полягає в силі числа 8, що асоціюється з удачею та процвітанням. в азіатських віруваннях. Подібний у вимові до слова Фа, що означає накопичувати багатство, 8 завжди відігравало важливу роль в азіатській культурі, і люди схильні тяжіти до нього. Наприклад, властивості з цим номером мають набагато вищу вартість.

Лінії виплат налаштовуються через головне меню слота Lucky 88 на тому ж екрані з панеллю вартості монет. Вартість монети коливається від 0,01 до 5,00 дол. США, що робить ліміт ставки 125 дол. США на лінію за один оберт. Щоб запустити автоматичне відтворення, можна або знайти опцію в меню слотів, або натиснути й утримувати кнопку обертання, активуючи до 100 обертів.

Також можна помітити додаткову вкладку «Додатковий вибір», яка не є обов’язковою та її можна вимкнути та ввімкнути за бажанням. Його вибір додасть до ставки гравця ще 5 монет і розблокує додаткові функції, які інакше не можна було б активувати. Відсоток повернення гравця залежить від функції «Додатковий вибір» – якщо її вимкнути, RTP зменшиться до 87,9%, а якщо залишити увімкненим, RTP збільшиться до 96,6%.

Червона лампа — це скаттер, який може викликати бонус безкоштовних обертань; спосіб відтворення цієї функції буде залежати від того, чи ввімкнено додатковий вибір. Після розблокування гравець матиме можливість вибрати безкоштовні оберти або кинути кубик, щоб виграти. Принаймні 4 безкоштовні оберти можна виграти з потенційним множником х88, якщо виграшну комбінацію доповнює піктограма Wild. Максимальна кількість обертів становить 25, з множником потенціалу x5 або x25.

Безкоштовні спіни також можуть запускатися після кожного обертання. Якщо гравець не використовує функцію додаткового вибору, кількість обертань може починатися з 3 (з множником x18 або x88) і досягати 20 бонусних раундів із збільшенням потенційного виграшу x5 або x18.

Коли функція кубиків активована, гравець спочатку отримає 3 ігри, і кидання кубиків тривають до тих пір, поки не припаде число 8. Після завершення функції гравець отримає грошову винагороду, яка залежить від кількості вісімок, які випали під час кидка.

Функції, що запускаються повторно та випадково активуються, є найбільш захоплюючою частиною Lucky 88. Це не те, що є загальним для бонусів слотів – оберти/функції запускаються певним набором символів або випадковим чином, а не в обидва боки.

Загальний ефект, який роблять бонуси, дещо псується невигадливим дизайном реклами з низьким відсотком віддачі гравця, навіть якщо увімкнена функція додаткового вибору.

Lucky 88 навряд чи стане першим вибором гравців, яким подобаються слоти на тему Orient, в основному через візуальні зображення, які, на перший погляд, не надихають і не викликають хвилювання. Перше враження різко змінюється, як тільки ви починаєте грати в гру, і слот Lucky 88, безумовно, пропонує і забезпечує набагато більше, ніж здається на перший погляд.

Lucky 88 Гра на реальні гроші

Гра доступна для гри на реальні гроші, якщо ви живете у Великобританії та деяких інших європейських країнах, але ви ще не знайдете її, щоб грати на гроші, якщо ви живете в США чи Канаді.

Як і в багатьох інших іграх, найбільше насолоджуються ті, в яких ви виграєте, і, коли я останній раз грав у цю гру, у мене був дійсно великий виграш із безліччю повторних безкоштовних обертань.

Насправді, коли я востаннє грав у слоти Lucky 88, здавалося, що я просто не можу програти, я отримував бонус знову і знову. Це робить її однією з моїх улюблених ігор!

Тим не менш, я відчував почуття до жінки, яка сиділа поруч зі мною, яка не отримала жодної перемоги і щоразу більше засмучувалася, коли я отримував бонус. Іноді мені хотілося, щоб вона перемогла замість мене.

З великою кількістю хлопавок, які вибухають, коли ви виграєте, а також зі знайомим звуком гонгу, ця гра дуже приваблива для Китаю. Останній раз, коли я був у Макао, ігровий автомат Lucky 88 був однією з найпопулярніших ігор, які я бачив.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m142
Слоти Аристократ
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots