ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Mystery Express

Грайте в слоти Mystery Express безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Mystery Express

Mystery Express — це п’ятибарабанний трирядний відеослот, який має 30 фіксованих ліній виплат. Випуск 2020 року, у який можна грати від 0,30 дол. США за оберт, є середньою нестабільною грою, яка пропонує RTP 97,03%. Є рівні, які потрібно розблокувати, і більші призи, які можна виграти, коли ви підвищите рівень. Скористайтеся бонусами Mystery Wild Bonus, Mystery Box, Bon Voyage Bonus та Mini Slot Bonus.

 

Як це виглядає

Створена на основі «Вбивства у Східному експресі», назва IGT виглядає і звучить ідеально. Гравці починають на вулицях Лондона, але, підвищуючи рівень, ви можете відкривати сцени в Парижі, Венеції та Стамбулі. Детектив Крістофер, який розслідує смерть дослідника, і прекрасна таємнича леді Ізабелла складають вам компанію, коли ви обертаєте барабани.

Детектив Крістофер і леді Ізабелла представляють двох найбільш високооплачуваних звичайних ікон. Оскільки це також пошук втрачених скарбів, очікуйте, що на барабанах ви побачите багато прикрас, зокрема намиста, золоті кишенькові годинники та діамантові каблучки. На барабанах також можна знайти пляшку віскі, торт і пістолет. Логотип — це Wild, який замінює всі звичайні значки. Бонусні квитки активують бонус Bon Voyage.

 

Гра в казино Mystery Express на реальні гроші

Завдяки великій кількості різних рівнів і безлічі додаткових функцій у гравців буде більш ніж достатньо шансів виграти. RTP цієї гри із середньою волатильністю становить 97,03%. Згідно з нашими джерелами, гравці можуть зробити ставку в 1000 разів за один оберт. Крістофер та Ізабелла є найбільш високооплачуваними символами гри, які пропонують 400 монет за п'ять.

Кожен оберт буде коштувати вам 30 монет, оскільки випуск 2020 року пропонує 30 фіксованих ліній виплат. Однак діапазон ставок досить широкий, завдяки номіналу монет. Найменша ставка, яку ви можете зробити, становить 0,30 долара, а найбільша можлива ставка встановлена ​​на рівні 600 доларів за один оберт. Щоб виграти виплати, просто помістіть три або більше відповідних значків на лінію виплат, починаючи з крайнього лівого барабана.

 

Бонусні ігри

Mystery Express — це гра Level Up, тобто вам потрібно збирати очки, щоб просуватися по рівнях. Ви помітите вимірювач досвіду в лівій частині екрана, трохи вище Ізабелли. Окрім збору очок досвіду, збираючи розкидані бонусних квитків, ви також отримаєте очки, активуючи функції. Існує п’ять різних рівнів, і ви починаєте в Лондоні на рівні мандрівника. Збираючи бали, ви переходите на рівень Voyager, Adventurer, Explorer і, нарешті, на рівень Globetrotter, змінюючи початкові точки на Париж, Венецію та Стамбул, отримуючи більші призи та відкриваючи нові функції.

Функція Mystery Wild запускається випадковим чином і викликає поїзд Mystery Express, який змінює 1 на 5 барабанів Wild. Якщо всі барабани Wild, ви отримуєте ставку 1000x. Функція Mystery Box активується, коли ви досягнете рівня Explorer. Діамантова пляма перетворюється на таємничу скриньку. Як тільки ви виберете коробку, ви зможете виграти до 200-кратної ставки.

Функція Bon Voyage Bonus починається, коли скаттери бонусних квитків потрапляють на барабани 1, 3 і 5 одночасно. Залежно від рівня, на якому ви зараз перебуваєте, бонус починається з Лондона, Парижа, Венеції або Стамбула. Гравці отримують до 4 кидків кубиків і можуть виграти кілька функцій. За додатковими квитками ви отримуєте 1 або 2 додаткові кидки кубиків. Гравці можуть отримати до 50 кидків за один раунд. Функція множника дозволяє отримати виграш від 2x до 10x ставки. Якщо ви прибуваєте в Париж, Белград, Будапешт або Брюссель, ви граєте в гру Mini Slot, яка поставляється з 2x, 3x і 4x Wilds. Лондон, Венеція, Стамбул і Відень отримують функцію Wheel Bonus з призами до 30 разів. Діамантова пляма перетворюється на таємничу скриньку з рівня дослідника.

FAQ

Як проходити рівні в Mystery Express?

Щоб пройти рівні в Mystery Express, гравцям потрібно збирати очки досвіду. Окуляри збираються шляхом приземлення Scatters і запуску функцій.

Скільки рівнів у Mystery Express?

Гравці починають свій квест в Лондоні на рівні мандрівника. Наступним на черзі є рівень «Вояджер», за ним йдуть рівень «Авантюрист», «Рівень дослідника» та «Рівень глобаліста». Кожен вищий рівень супроводжується більшими призами.

Коли можна запустити функцію Mystery Wild?

Функція Mystery Wild спрацьовує під час випадкових обертань, але лише тоді, коли на барабанах немає Wilds і бонусних розкидів. З'явиться Mystery Express Train, який обертає до 5 барабанів Wild.

Коли функція Mystery Box стане активною?

Функція Mystery Box не буде активною на перших двох рівнях. Як тільки ви досягнете рівня Explorer, зібравши 1000 очок, місце Diamond перетворюється на місце Mystery Box, і тут ви можете виграти до 200-кратної ставки.

Бонус Bon Voyage є функцією безкоштовних обертань чи ні?

Ні, це не так. Bon Voyage Bonus — це настільна гра, в якій гравці кидають кубики, щоб приземлитися на певних полях. Кожне поле має свій власний приз. Гравці можуть одночасно кинути до 50 кубиків.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots