ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Pixies of the Forest 2

Грайте в слоти Pixies of the Forest 2 безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Pixies of the Forest 2

Pixies of the Forest 2 — це п’ятибарабанний трирядний відеослот, який має 99 ліній виплат. Продукт IGT наповнений додатковими функціями, включаючи барабанні барабани, функції Wilds, бонус безкоштовних обертань Pixie Queen з подарунками Pixie Queen, а також таємничі джекпоти або Pixie Progressive Jackpot.

 

Тема для онлайн-ігрових ігор

Котушки розміщені в зачарованому лісі, домівці королеви піксі та її вірних підданих. Завдяки заспокійливим звукам пташок у фоновому режимі гравці крутять барабани й шукатимуть різноманітні функції. За поясом можна побачити чудовий барвистий ліс із віковими деревами та великою кількістю лісових квітів. Здається, що блискучі вогні на задньому плані насправді піксі.

Сама королева представляє бонусний розкид, який запускає бонус безкоштовних обертань Pixie Queen. Крім того, є розкид джекпоту піксі, який активує таємничий джекпот. Логотип є найбільш високооплачуваним звичайним символом, за ним йдуть три інші піксі, які представляють преміальні значки. Wild замінить усі звичайні значки, тоді як ігрові карти JA діють як символи низької вартості.

 

Ігровий автомат Pixies of the Forest 2 на реальні гроші

У випуску 2019 року можна виграти три джекпоти. Гравцям потрібно активувати функцію Mystery Jackpot, щоб отримати одного з них. У деяких випадках джекпоти фіксовані, і гравці можуть виграти до 27,28 разів більше ставки. В інших випадках джекпоти є прогресивними. Ця гра з низькою дисперсією пропонує RTP 96,27%, коли джекпоти фіксовані, і 96,57%, коли джекпоти є прогресивними.

Незважаючи на те, що ви граєте на 99 лініях виплат, кожен оберт буде коштувати вам лише 33 монети. Звичайно, номінал монети можна змінити в будь-який час, тому ставте від 0,33 до 33 євро за спин. Автозапуск пропонує до 50 автоматичних обертань, якщо ви хочете розслабитися і насолоджуватися шоу, поки машина виконує всю важку роботу.

 

Бонусні ігри

Ударні барабани спрацьовують щоразу, коли ви отримуєте виграшну комбінацію. Виграшні символи зникають, а на порожні клітинки потрапляють нові, щоб отримати більше виграшних комбінацій. Вимірник духу заповнюється щоразу, коли ви отримуєте перемогу. Отримайте принаймні три послідовні перемоги, щоб заповнити лічильник духів і активувати функцію Feature Wilds. Геймери можуть отримати до 5 заповнень Spirit Meter.

Функція Wilds пропонує три різні функції Wild. Гравці можуть отримати до 2 барабанів Wild на трьох центральних барабанах або три Wilds на випадкових позиціях на барабанах 2, 3 і 4, або Countdown Sticky Wilds на одній позиції, залишаючись на барабанах протягом трьох перепадів.

Під час Feature Wild вайлди можуть перетворитися на королеву піксі і викликати безкоштовні обертання. Крім того, дикі символи можуть перетворитися на піксі скаттерів і активувати функцію Mystery Jackpot.

Розмістіть на барабанах три скаттера королеви піксі, щоб запустити бонус безкоштовних обертань королеви піксі. Виберіть один із скаттерів, щоб дізнатися, скільки ви отримуєте халяви. Під час цієї функції на барабанах 1, 2, 3 і 4 з’являться джокери. Три піксі, які діють як звичайні піктограми, можуть мати двократний множник, який застосовується при виграші кожного разу, коли піксі з множником включаються до виграшної комбінації. Подарунки Pixie Queen також доступні під час безкоштовних обертань. Гравці можуть отримати приріст духу, вилучення символів та додаткові оберти.

Таємничий джекпот, також відомий як Pixie Progressive Jackpot, спрацьовує, коли на барабанах з’являються три розкиду піксі. Вам потрібно вибирати з полів піксі, поки не заповните метр бронзових, срібних або золотих джекпотів.

FAQ

Чи є інші способи запустити безкоштовні обертання?

Так, ви можете ініціювати безкоштовні обертання, розмістивши на барабанах три скаттера королеви піксі, або за допомогою функції Feature Wild, якщо дикі символи випадковим чином перетворюються на скаттери королеви піксі.

Джекпоти фіксовані чи прогресивні?

це залежить від країни, в якій ви граєте. У деяких країнах джекпоти є фіксованими, тоді як в інших три джекпоти є прогресивними.

Де з'являються дикі землі?

Гравці можуть очікувати джокери на барабанах 2, 3 і 4 під час основної гри, а також на всіх барабанах, крім п'ятого, під час безкоштовних обертань.

Як ви можете заповнити спіртметр?

Гравцям потрібно лише здобути послідовні перемоги, щоб заповнити лічильник духу. Зробіть принаймні три послідовних виграшних падіння, і ви активуєте цю функцію.

Як дізнатися, який із двох RTP активний?

Просто перевірте, чи пропонує гра фіксовані чи прогресивні джекпоти. Якщо джекпоти фіксовані, RTP становить 96,27%. Якщо прогресує, RTP становить 96,57%.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots