ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Raging Rhino Megaways

Грайте в слоти Raging Rhino Megaways безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Огляд Raging Rhino Megaways

Raging Rhino Megaways — це ігровий автомат із шістьма барабанами з до семи символів у кожному рядку. Він був створений WMS і пропонує до 117 649 способів виграти. Доступні спеціальні функції включають каскадні барабани, раунд безкоштовних обертань зі збільшенням множників і дикі множники.

Як це виглядає

Візуальна сторона цієї гри залишається привабливою, як і раніше. Західне сонце омить місцевість сильним золотистим світлом, надаючи їй унікальний вигляд, який ще жодна інша назва не повторила. Але все ще існує різноманітність кольорів завдяки блакитному небу та рожевим хмарам. Час від часу ми бачимо листя, що летить по екрану, рознесене сильним вітром.

Дизайн іконок – це поєднання шести королівських гральних карт і різноманітних екзотичних тварин. Про букви та цифри нам не багато сказати. Вони є пережитками минулої епохи, коли цей випуск був ще фізичною машиною. Тим часом символи орла, крокодила, гепарда, горили та носорога виглядають сучасно та вражаюче. Сонце, що заходить перед великим деревом, — це Дикий, а безбарвний діамант — це Скаттер.

Гра на реальні гроші

Головний приз, який ви можете виграти в Raging Rhino Megaways, може призвести до перемог на суму понад 10 000 разів більше вашої загальної ставки. Це чудова виплата за слот WMS, але вона має свою ціну. Ціна є дуже мінливою назвою, яка може бути надто ризикованою для звичайних гравців. RTP для цієї гри становить 96,18%, що вище середнього.

Гравці можуть поставити від 0,20 до 20 євро на кожен оберт. Це чудовий діапазон ставок, враховуючи кількість доступних способів виграти, які ми можемо розблокувати! Використовуйте кнопки «плюс» і «мінус», щоб змінити свою ставку на свій смак. Після налаштування ви можете обертати барабани вручну або використовувати автоматичне відтворення, щоб зробити це за вас.

Бонусні ігри

Одним з найважливіших аспектів цього випуску є каскадні барабани. Щоразу, коли формується виграшна комбінація, значки, які були частиною виграшної комбінації, видаляються з дошки. Існуючі символи впадуть, щоб зайняти їх місце, а абсолютно нові значки заповнять будь-які порожні місця. Якщо над барабанами є додатковий барабан, нові символи з’являються справа наліво. Каскадні барабани дозволяють гравцям виграти кілька разів за ціною одного обертання!

Зробіть чотири або більше скаттера, щоб виграти вісім безкоштовних обертів. Можна повторно активувати бонус, вигравши ще вісім безкоштовних обертів. Для цього вам потрібно три або більше скаттера, поки безкоштовні оберти вже активні. Під час безкоштовних обертань гравці починають з множником виграшу 1x. Цей множник збільшується на одиницю щоразу, коли виникає виграшна комбінація і викликає каскад барабанів. Множник виграшу застосовується до всіх виграшів у безкоштовних обертах. Немає межі тому, наскільки високо може піднятися множник!

Дикі символи також можуть з’являтися на ігровому полі з прикріпленими множниками виграшу під час безкоштовних обертань. Дикі символи можуть з'являтися з множниками 2x, 3x або 5x. Ці множники лише збільшують виплату виграшної комбінації, якщо її частиною є Wild. Дикі символи можуть з'являтися на барабанах двох, трьох, чотирьох, п'яти і верхньому ряду. Найкраще те, що їх можна поєднувати з множником виграшів під час безкоштовних обертань, щоб отримати неймовірні виграші.

FAQ

Яка гарантія бонусу в Raging Rhino Megaways?

Якщо ви активуєте безкоштовні оберти і виграєте менше ніж у 10 разів більше своєї загальної ставки, гарантія надасть вам 10-кратний грошовий приз.

Чи можете ви поєднувати множники виграшу та дикі множники під час безкоштовних обертань?

Ти можеш! Якщо ви сподіваєтеся виграти максимально можливий приз, вам потрібно це зробити.

Чи є обмеження для множників виграшів під час безкоштовних обертань?

Здається, немає жорсткого обмеження щодо того, наскільки високим може бути множник виграшу під час безкоштовних обертань.

Чи взаємодіє додатковий барабан з основним ігровим полем?

Додатковий барабан вважається продовженням двох, трьох, чотирьох і п’яти барабанів. Це гарантує, що буде більше способів виграти.

Чи є максимальний ліміт виграшів у Raging Rhino Megaways?

Максимальний приз, який ви можете виграти в цій грі, обмежений 250 000 євро, або 12 500 разів більше, ніж ваша загальна ставка.

комісія з азартних ігор
екогра
пункт 10

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти WMS
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots gambling commission ecogra