ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Raging Rhino Ultra

Грайте в слоти Raging Rhino Ultra безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Raging Rhino Ultra

Raging Rhino Ultra — це чотирирядний ігровий автомат із шести барабанів, виданий WMS. Він має 4096 способів виграти замість стандартних ліній виплат, що полегшує формування виграшних комбінацій. Доступні спеціальні функції включають прогресивні джекпоти, безкоштовні обертання та дикі множники.

Простори африканської савани в цій грі досить добре зображені. Котушки закривають більшу частину огляду, але ви все ще можете побачити багато золотої трави навколо. Ми бачимо самотнє дерево, яке сидить наперекір палючому сонцю. Праворуч від нас ми бачимо могутнього носорога, хоча він також прихований боковою панеллю джекпотів. Усе дія відбувається під прекрасним золотим небом.

Дизайн символів — це суміш королівських гральних карт і різних тварин, які населяють савані. Королівські гральні карти виглядають добре, але, очевидно, призначені лише як наповнювач. Тварини трохи кращі в цьому аспекті, оскільки вони відповідають темі! Самотнє дерево перед західним сонцем — це Дикий, а бездоганний діамант — Скаттер.

 

Слоти на реальні гроші Raging Rhino Ultra

Ви можете отримати кілька пристойних виграшів навіть без прогресивних джекпотів. Однак ніщо, що пропонує цей випуск, не наближається до Epic! Через це ви можете розраховувати на середню та високу дисперсію, яка розважає вас, поки ви шукаєте великі виграші. RTP в Raging Rhino Ultra становить 96,18%, що вище середнього в порівнянні з іншими слотами.

Гравці можуть поставити від 0,08 до 60 доларів на кожен оберт. Розповсюдження ставок є хорошим, але ми хотіли б, щоб навіть більші ставки були доступні для хайроллерів. Ми можемо змінити нашу ставку за допомогою кнопок «плюс» і «мінус» на кожній стороні вкладки загальної ставки. Як тільки ви знайдете ставку, яка відповідає вашим потребам, покрутіть барабани вручну або за допомогою Auto Play, щоб почати свою африканську пригоду!

 

Бонусні ігри

Зробіть три, чотири, п’ять або шість скаттерів, щоб виграти вісім, п’ятнадцять, двадцять або п’ятдесят безкоштовних обертів відповідно. Крім надання безкоштовних обертань, Scatters також мають власні грошові призи. Ви можете отримати від 2x до 1000x вашої загальної ставки залежно від того, на скільки Scatter ви активуєте безкоштовні оберти! Зробіть три або більше скаттера, щоб виграти додаткові безкоштовні оберти та грошові призи. Випадіння двох скаттерів під час гри безкоштовних обертів дасть п’ять безкоштовних обертів і не отримає грошового призу. Безкоштовні обертання також гарантовано призведуть до виграшу вартістю щонайменше в 10 разів перевищує загальну ставку.

Дикі символи можуть з'являтися на двох, трьох, чотирьох і п'ятих барабанах. Вони здатні замінити будь-яку піктограму, окрім діамантових Скаттерів. Під час безкоштовних обертань можуть з’являтися дикі символи з множником 2x або 3x. Множники є накопичувальними. Це означає, що якщо у вашій виграшній комбінації є три 2x Wilds, приз буде збільшено в 6 разів!

Прогресивні джекпоти можна виграти на будь-якій ставці. Який прогресивний джекпот ви виграєте і коли ви заробите його, це абсолютно випадково. Однак ви можете підвищити свої шанси на виграш, граючи з більшими ставками. Ви можете виграти три прогресивні джекпоти: малий, великий і епічний. Усі три джекпоти мають обов’язкову вартість. Це означає, що вони гарантовано виграють до досягнення цього значення! Якщо ви бачите, що один з джекпотів наближається до свого максимуму, ви можете спробувати отримати велику зарплату!

FAQ

Наскільки ваша ставка сприяє прогресивному джекпоту?

Два відсотки від кожної ставки, яку ви робите, вносить свій внесок у поточні значення та значення джекпоту повторно. Ці два відсотки діляться між усіма трьома джекпотами.

Чи можете ви виграти більше одного прогресивного джекпота одночасно?

Ви можете виграти лише один прогресивний джекпот на будь-якому обертанні. Однак можна виграти один прогресивний джекпот на одному обертанні, а інший — на наступному.

Чи можете ви розблокувати дикі множники за межами безкоштовних обертань?

Дикі множники можуть з’являтися лише під час активних безкоштовних обертань. Під час звичайної гри можуть з’являтися лише стандартні Wilds без множника.

Який найбільший можливий множник Wild у Raging Rhino Ultra?

Максимальний множник Wild, який ви можете отримати, - це 12-кратне збільшення вашого виграшу. Це робиться шляхом отримання чотирьох диких символів з 3-кратним множником на двох, трьох, чотирьох і п’ятих барабанах.

Чи є інші ігри Raging Rhino?

Є оригінальний Raging Rhino, який був запущений в 2015 році. Також є Raging Rhino Megaways і Raging Rhino Rampage, які вийшли в 2019 і 2020 роках відповідно.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти WMS
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots