ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Raging Storms Slots

Грайте в слоти Raging Storms безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Raging Storms

Raging Storms — це п’ятибарабанний чотирирядний ігровий автомат, створений IGT. Він пропонує двадцять п’ять виплат, які закріплені на місці і не можуть бути вимкнені. Доступні спеціальні функції включають поєднання Wilds, які переміщуються на барабанах, і раунд безкоштовних обертань.

 

Тема для онлайн-ігрових ігор

Можна сказати, що розробники зробили все, щоб ця гра виглядала добре. На фоновому зображенні зображено хмарне небо, що оточує нас з усіх боків. Кілька анімацій додають спалахи блискавок у цих хмарах та візуальний ефект, який імітує політ у повітрі. Поєднайте всі ці речі разом, і у вас в руках буде гарний титул.

Дизайн символів розділений між королівськими особами гральних карт і кількома фігурами, які, здається, мають владу над погодою. Кожен із цих персонажів є різним типом бога шторму. Вони становлять найцінніші значки, а пізніше відіграють роль у спеціальній функції. Великий шторм, на якому написано слово Wild, є символом Wild. Між тим, Scatter просто зображується словом bonus.

 

Raging Storms Слот на реальні гроші

Головний приз у цьому випуску IGT становить 2500 разів вашу загальну ставку. Це чудовий приз, який добре підходить до середньої та високої волатильності, яку пропонує Raging Storms. Хоча нелегко отримати велику перемогу, вона ніколи не відчувається недосяжною, як у іграх з більшою дисперсією. RTP для цього слота становить 96,47%, що значно вище середнього в порівнянні з іншими слотами.

Гравці можуть поставити від 0,25 до 1000 доларів на кожен оберт. Це чудовий розклад ставок, який сподобається як звичайним, так і запеклим гравцям. Ви змінюєте свою ставку, використовуючи кнопки «плюс» і «мінус», щоб переглянути доступні ставки на лінії. Коли ви змінюєте ставку на лінію, ваша загальна ставка змінюється відповідно до відповідності. Встановивши ставку, яка відповідає вашому бюджету, ви можете обертати барабани вручну або за допомогою функції автоматичного відтворення.

 

Бонусні ігри

Комбінування Wilds є однією з найбільш цікавих спеціальних функцій, створених цим розробником. Storm Wilds з’являються на першому і п’ятому барабанах, і вони переміщаються горизонтально або вертикально до сусіднього положення. Storm Wilds на першому барабані завжди рухаються вправо, а ті, що з’явилися на п’ятому барабані, завжди рухаються вліво. Якщо вони ніколи не зіткнуться, вони в кінцевому підсумку скинуть барабани і зникнуть.

Однак якщо два Storm Wilds стикаються, вони створюють Super Storm Wild. Цей новий Wild може мати розміри 2x2, 2x3, 3x2 або 3x3, охоплюючи велику частину ігрового поля. Крім того, до величезного Wild можна додати випадковий множник. Цей множник може бути 2x, 3x, 5x або 10x і застосовується лише до виграшних комбінацій, які включають Wild.

Розмістіть три, чотири або п’ять скаттерів будь-де на ігровому полі, щоб виграти раунд безкоштовних обертань. Перш ніж приступити до дії, вам потрібно вирішити, у який раунд безкоштовних обертань ви хочете грати. По суті, ви вибираєте, яка піктограма має шанс з’явитися як стопка з п’яти під час цього бонусу. Чим менш цінним є обраний вами символ, тим більше безкоштовних обертів ви отримаєте в результаті. Усі безкоштовні оберти починаються з двох гарантованих вайлдів на першому та п’ятому барабанах. Нарешті, кожен безкоштовний оберт має шанс активувати таємничий множник у діапазоні від 2x до 10x.

Бонусні символи

Бог блискавки

Бог вітру

Крижаний Бог

Бог дощу

3

7 безкоштовних обертів

9 безкоштовних обертів

12 безкоштовних обертів

15 безкоштовних обертів

4

9 безкоштовних обертів

12 безкоштовних обертів

16 безкоштовних обертів

20 безкоштовних обертів

5

12 безкоштовних обертів

15 безкоштовних обертів

20 безкоштовних обертів

25 безкоштовних обертів

FAQ

Яку максимальну кількість безкоштовних обертань ви можете виграти?

Якщо ви хочете отримати якнайбільше безкоштовних обертів від бонусу, ви повинні вибрати Rain God з п’ятьма активними Scatter. Це дає двадцять п’ять безкоштовних обертів.

Яка різниця між різними божествами, які ви можете вибрати у безкоштовних обертах?

Чим менше безкоштовних обертів дає вам бог, тим ціннішою є ця іконка. Таким чином, ви жертвуєте додатковими безкоштовними обертаннями в надії отримати більший виграш за допомогою накопичених символів.

Чи можуть Super Storm Wilds відбутися без зіткнення двох Storm Wilds?

Ні, це єдиний спосіб отримати 3x3 Wild. Це не так часто, як хотілося б, але це робить кожну подію більш незабутньою.

Чи реальні боги надихають задуми божеств у Raging Storms?

Не те щоб ми могли бачити. Ми вважаємо, що боги в цьому випадку створені так, щоб виглядати візуально вражаюче і відповідати темі. Немає зв’язку з реальним світом.

Чи можете ви активувати Super Storm Wilds під час безкоштовних обертань?

Так, ти можеш. Безкоштовні обертання збільшують ймовірність появи Storm Wilds на ігровому полі. Таким чином, ви маєте більше шансів, ніж зазвичай, сформувати Super Storm Wilds під час безкоштовних обертань!

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots