ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Red Hot Tamales

Грайте в слоти Red Hot Tamales безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Red Hot Tamales

Red Hot Tamales — це ігровий автомат із трьома барабанами і трьома рядками, розроблений IGT. Він має двадцять сім ліній виплат, які неможливо ввімкнути або вимкнути. Доступні спеціальні функції включають Wilds і Blackout Wins.

 

Тема для онлайн-ігрових ігор

Довга історія IGT почалася як розробник фізичних ігрових машин. Саме з цього заголовка черпає натхнення з точки зору дизайну. Розробники добре попрацювали над реалізацією простих візуальних зображень та плавної анімації, водночас зробивши пристрій схожим на здоровенну машину. Це буде не для всіх, але нам було досить цікаво подивитися!

Дизайн символів складається з трьох типів смуг, трьох типів сімок і значка Wild. Ви можете легко відрізнити різні типи тактів і сімок, оскільки вони бувають різних кольорів. Бруски також можна відрізнити за кількістю: один, два або три. Виграші можна формувати шляхом поєднання різних типів тактів і різних типів сімок.

 

Red Hot Tamales Слоти на реальні гроші онлайн

Максимальний приз, який ви можете виграти, граючи в цей випуск, становить 185,19 разів більше вашої загальної ставки за повний екран червоних сімок. Це нелегка перемога, і для цього знадобиться трохи удачі. На щастя, низька дисперсія, яку має Red Hot Tamales, дає вам багато можливостей спробувати удачу проти цього бонусу. RTP для цього слота становить 95,83%, трохи нижче середнього.

Гравці можуть робити ставки від 0,27 євро до 540 євро на кожен оберт. Це фантастичний розповсюдження ставок, хоча він використовує деякі неортодоксальні числа, які ми не є великими шанувальниками. Використовуйте кнопки «плюс» і «мінус», щоб змінити свою ставку, поки не знайдете щось, що відповідає вашим смакам. Звідти ви можете крутити барабани вручну або використовувати систему автоматичного відтворення.

 

Бонусні ігри

Дикі символи можуть з'являтися на будь-якій позиції на ігровому полі. Він здатний замінити будь-який символ, що полегшує виконання виграшних комбінацій.

Перемоги від затемнення надаються, коли весь барабан покритий червоними або жовтими сімками. Повний екран червоних сімок дає виплату 185,19x, а жовті сімки пропонують менш цінну винагороду 37,04x. Ці призи вручаються на додаток до стандартних винагород, які ви отримуєте за перемогу, як зазвичай.

FAQ

Виплати виграшів у затемненні прогресивні чи фіксовані?

Їх значення фіксовані. Вони завжди пропонуватимуть однакову виплату; він просто масштабується, коли ви збільшуєте або зменшуєте свою ставку.

Скільки обертів ви можете зіграти за допомогою функції Auto Play?

Максимальна кількість автоматичних обертань, які ви можете грати одночасно, становить п’ятдесят. Після завершення цих п'ятдесяти ви можете поставити в чергу ще п'ятдесят обертів.

Що таке слот з низькою дисперсією?

Ігри з низькою волатильністю мають менший ризик порівняно з іншими слотами. Вони не призведуть до будь-яких катастрофічних втрат, але мають зворотну сторону — невеликі максимальні виплати.

Які ще цікаві випуски на тему чилі?

Пропонуємо переглянути Chilli Heat від Pragmatic Play і Extra Chilli від Big Time Gaming.

Що таке RTP для Red Hot Tamales?

RTP для цієї назви становить 95,83%. Хоча це трохи нижче середнього, це не повинно перешкоджати вам грати в цю гру.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots