ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Страшно багаті слоти

Грайте в ігрові автомати Scary Rich онлайн казино безкоштовно або на реальні гроші

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Scary Rich 3

Якщо коли-небудь гра на ігрових автоматах дійде до третього видання, ви знаєте, що вона має бути гарною, а попередні дві були величезними хітами. Згадайте Клеопатру, Wolf Run і Wizard of Oz — усі вони мали наступні ігри.

Scary Rich 3 — це ігровий автомат з 5 барабанами і 50 лініями виплат від Rival. Це третя гра від того самого розробника програмного забезпечення, присвячена тріо безстрашних слідчих, які вирішують провести ніч в особняку з привидами, полюючи на монстрів.

На барабанах розміщені тематичні символи, такі як перевертні, перелякані жінки, монстри, балакучі черепи, привиди, ножі для тесаків, а також сам барон Блудстейн, останній виконує роль символу розкидання.

Крім того, ви зустрінете набір ключів-скелетів, відеокамеру, лицарський шолом і ліхтар. Дикі символи представлені перевертнями, замінюючи всі інші символи, щоб сформувати виграш, і перетворюючись на розширювані вайлди під час функції безкоштовних обертань.

Перш ніж розпочати рол, ми радимо вам встановити ставку. Натисніть +/-, щоб вибрати розмір монети, і «Вибрати лінії», щоб вибрати кількість активних ліній виплат під час обертання. Також доступна ставка «Максимальна ставка», яка автоматично вибирає найвищу дозволену ставку, яка становить 125 доларів за оберт. Нарешті, «Автовідтворення» крутить барабани без перерви певну кількість разів, тоді як кнопка «Спін» приведе барабани в рух.

Перевертні діють як дикі символи і замінюють усі інші символи, утворюючи виграшну комбінацію. У базовій грі Wilds також може примножувати ваші виграші, коли більше ніж один вносить внесок у виграшну комбінацію. Таким чином, два з них на активній лінії помножать ваш виграш у 2 рази, а приземлення трьох з них помножить ваш баланс у 5 разів.

Якщо вам пощастило побачити чотири Wilds у виграшній комбінації, ваш виграш буде помножено в 10 разів. У режимі безкоштовних обертань Wilds перетворюються на Wilds, що розширюються, перетворюючи весь барабан на Wild, що допоможе вам легше створювати виграшну комбінацію.

Бонуси

Функція безкоштовних обертань запускається при висадці принаймні трьох символів Барона Блухдстайна в будь-якому місці зору. Кількість безкоштовних обертань, які ви отримаєте, визначає кількість безкоштовних обертів, тому випадіння трьох з них дасть 6 безкоштовних обертів, а чотири з них — до 66 обертів. Якщо вам пощастить отримати п’ять скаттерів, ви виграєте до 666 безкоштовних обертів, однак ми повинні попередити вас, що шанси дуже невеликі.

Найвищий потенційний виграш у слотах Scary Rich 3 становить 2500 монет, які присуджуються за розміщення п’яти тесаків на активній лінії виплат під час гри на найвищій ставці.

Scary Rich – це відео-слот із високою дисперсією з першокласною графікою та захоплюючими звуковими ефектами. Геймплей простий і добре збалансований, пропонує деякі пристойні виплати під час базової гри, а також бонусні функції. Найбільшою перевагою є розширення Wilds, які можуть з’являтися під час безкоштовних обертань, однак не очікуйте, що ви будете бачити їх занадто часто. Середня прибутковість гравця (RTP) становить 93,85%

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m142
Вегас слоти
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots