ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти для сонячних дисків

Грайте в слоти Solar Disc безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Solar Disc

Solar Disc — це відеослот із 6 барабанами і чотирма рядами, який пропонує 26 фіксованих ліній виплат, які виплачуються зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана. Цей відеослот із середньою дисперсією на тему Aztec має RTP 96,01% і пропонує такі функції, як Solar Disc та функцію безкоштовних обертань.

 

Тема для онлайн-ігрових ігор

Котушки розміщені на стародавньому храмі ацтеків, тому ми вважаємо, що гравцям доведеться подорожувати до Америки, щоб грати в гру. Може статися так, що дії барабанів відбуваються в Ельдорадо, золотому місті. По обидва боки сітки ви побачите кам’яні статуї божеств тварин, а під барабанами багато золота. Пам'ятайте, що ви не можете зібрати це золото. За сіткою котушок ви побачите величезні поля.

За нашими джерелами, в основі гри лежить стародавній бог сонця, якого звали Уїцилопочтлі. Крім монет, ключів, масок тотемів і чаш, гравці також зустрінуть ведмедів і тигрів, які є найбільш високооплачуваними іконками на барабанах. Wild замінить усі піктограми, крім сонячного диска та бонусного скаттера, які запускають додаткові функції.

 

Ігровий автомат Solar Disc на реальні гроші онлайн

Solar Disc — це гра з середнім відхиленням, яка пропонує RTP 96,01%. Гравці можуть виграти до 500-кратної ставки за один оберт. Ймовірно, дещо більшу перемогу очікували від гри в стародавньому місті, наповненому золотом. Ведмідь і тигр пропонують найбільше, дають 5-кратну ставку на шість одиниць.

Кожен оберт буде коштувати вам 50 монет, але номінал монети можна змінити. Геймери можуть поставити від 0,50 євро до 500 євро за один оберт. Такий широкий діапазон ставок задовольнить апетити як пенні, так і хайроллерів. Посадіть принаймні три однакові значки на лінію, починаючи з крайнього лівого барабана, щоб виграти виплату.

Бонусні ігри

По-перше, у нас є функція Solar Disc, яка запускається щоразу, коли сонячний диск потрапляє на барабани. Гравці можуть отримати більше одного сонячного диска за один оберт. Сонячний диск покаже випадковий символ, і всі екземпляри цього символу, які в даний момент є на барабанах, перетворюються на дикі символи. Якщо кілька сонячних дисків знаходяться на барабанах одночасно, буде багато диких символів для чималої виплати.

Функція безкоштовних обертань запускається, коли на 1 барабані з’являється бонусний розкид, а на інших чотирьох барабанах з’являється принаймні один сонячний диск. Знову ж таки, кілька сонячних дисків можуть бути приземлені на ініційний оберт. Гравці отримають 10 безкоштовних обертів. Кожен барабан, який містив сонячний диск під час ініційного обертання, отримає сонячний диск під час кожного з безкоштовних обертів. Оскільки ми вже говорили, що сонячні диски перетворюють символи на джокери, очікуйте багато джоків під час безкоштовних обертань

FAQ

Яку функцію виконують сонячні диски?

Сонячні диски відображатимуть випадкові символи щоразу, коли вони з’являться на барабанах. Після цього всі екземпляри відображеного символу стануть дикими для поточного обертання.

Де з’являється бонусний розкид і як ми запускаємо безкоштовні обертання?

Бонусний розкид потрапляє лише на барабан 1. Щоб ініціювати безкоштовні обертання, вам потрібен 1 бонусний розкид на барабані 1 і принаймні один сонячний диск на інших чотирьох барабанах.

Що роблять сонячні диски у безкоштовних обертах?

Кожен барабан, який містив сонячний диск під час ініційного обертання, отримає один сонячний диск під час кожного безкоштовного обертання, забезпечуючи більше диких символів під час функції.

RTP гри хороший чи поганий?

RTP сонячного диска становить 96,01%, тому його можна вважати хорошим. Кожен RTP, який становить 96% або вище, вважається хорошим.

Чи можу я грати в Solar Disc на мобільних пристроях?

Так, зараз у гру можна грати на всіх пристроях. Спочатку гра була призначена тільки для наземних казино, а тепер вона доступна онлайн.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots