ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Wild Fury Jackpots

Грайте в слоти Wild Fury Jackpots безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Wild Fury Jackpots

Wild Fury Jackpots — це відеослот із п’ятьма барабанами та чотирма рядками, створений прямо з творчої кухні IGT. У релізі 2017 року, який можна грати від 0,50 євро за оберт, є 10 фіксованих ліній виплат. Гравці можуть скористатися Stacked Wilds та бонусом безкоштовних обертань із гарантованими джекпотами.

 

Гра в онлайн слот

Реліз 2017 року нагадує ігрові автомати, які можна знайти в наземних казино. Завдяки стільникам на блакитному тлі зображення виходить чітким і барвистим, а саундтрек справді підштовхне вас. У правій частині екрана ви можете побачити список команд із кнопкою «Розкрутити», «Ставка» та «Автовідтворення», а праворуч — поточний рівень джекпоту та доступні джекпоти.

Символи на барабанах включають блискучі дорогоцінні камені, дорогоцінні камені чотирьох карткових мастей і те, що здається круглим діамантом, а також дорогоцінний камінь аметист. Гра може нагадати вам битву вогню та льоду, оскільки у нас є один вогняний і один крижаний дракон. Також в якості високоцінних символів виступають дві щасливі сімки, одна вогняна, одна холодна. Дика природа справді горить і постачається стопками, тоді як Скаттер складається з льоду.

 

Гра Wild Fury Jackpots на реальні гроші

Найбільша виплата, яку гравці можуть очікувати під час базової гри, становить 500 разів більше ставки за один оберт. З іншого боку, бонус безкоштовних обертань може бути дуже корисним. Гравці можуть отримати до 14 250x ставки під час цієї функції, просто переконайтеся, що ви підвищили джекпоти. Ця гра із середньою волатильністю має RTP, який коливається від 91,90% до 96,02%.

Найменша ставка, яку ви можете зробити за оберт, становить 0,50 євро за оберт, тоді як найбільша можлива ставка не може перевищувати 20 євро. Перш ніж почати натискати кнопку Spin, вам потрібно встановити відповідну ставку, натиснувши на + і -. Як тільки вам набридло крутити барабани самостійно, активуйте до 50 автоматичних обертань в автозапуску.

 

Бонусні ігри

Набір Wilds може з’являтися на кожному барабані й охоплювати цілі барабани, допомагаючи геймерам отримувати більші виграші. Під час функції «Бонус безкоштовних обертань» з’являється більше WIld.

Функція Free Spins Bonus є центральною привабливістю продукту IGT. Гравці повинні висадити 3 скаттера на барабанах, щоб запустити функцію. Після цього геймери можуть крутити колесо, де вони можуть отримати 10, 15 або 20 безкоштовних обертів. Якщо ви хочете більше халяви, просто зберіть значок обертання +1, який з’являється на барабанах під час функції безкоштовних обертань.

Після завершення функції всі гравці отримають певний джекпот, крім виграшів, які вони отримають під час безкоштовних обертань. Щоб піднятися на сходинку джекпоту, вам потрібно збирати дикі символи. Більше диких символів наблизить вас до максимального виграшу. Є п’ять різних джекпотів, які ви можете виграти, і кожен з них відкривається певною кількістю зібраних джокпотів. Наприклад, 100 диких символів можуть дати вам ставку до 2000x.

Є 10 різних рівнів джекпотів. Щоб піднятися на рівні, вам потрібно зібрати значок Level Up, який з’являється на барабанах під час функції «Бонус безкоштовних обертань». Крім того, є піктограма «Подвійний рівень», за допомогою якої можна відразу піднятися на два рівні.

FAQ

Чи пропонують джекпоти різні рівні?

Так, так. Гравці починають з найнижчого рівня джекпоту, і з кожним значком Level Up або Double Level Up, зібраними під час безкоштовних обертань, вони будуть зростати.

Наскільки великий головний джекпот?

Якщо ви досягнете 10 рівня і зібрали 100 джоктів у бонусі за безкоштовні оберти, ви виграєте ставку у 2000 разів.

Чи гарантуються джекпоти після закінчення бонусу безкоштовних обертань?

Так, вони є! Незалежно від того, скільки диких символів зібрано і скільки б іконок Level Up не зібрано, кожен гравець має гарантований джекпот на додаток до звичайних виграшів у безкоштовних обертах.

Скільки безкоштовних обертів я можу отримати?

Залежно від того, як ви обертаєте колесо, ви можете почати з 10, 15 або 20 безкоштовних обертів. Під час функції можна отримати додаткові безкоштовні оберти, просто поставивши символи обертання +1.

Яка найвища виплата у відео слоті Wild Fury Jackpots?

Максимальна ставка, яку ви можете виграти за один оберт, становить 14 250 разів. Пам’ятайте, що такий великий виграш можна очікувати лише під час безкоштовних обертань.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
m148
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots