ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Слоти Stinkin Rich

Грайте в слоти Stinkin Rich безкоштовно або на реальні гроші – миттєва гра – без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Слоти казино Stinkin Rich: класика Лас-Вегаса

Ігровий автомат Stinkin Rich — це класика старої школи в Вегасі, і я люблю грати, коли хочу повернути спогади. Це вибух із минулого, коли відео слоти були в зародковому стані. Хоча я б не сказав, що це легендарна гра, як-от «Клеопатра» чи «Колесо Фортуни», це чудова гра з безліччю приємних функцій.

Тут у нас є безкоштовна версія для гри без необхідності завантаження та спливаючих вікон. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку, крутити барабани і насолоджуватися.

Stinkin Rich відрізняється від багатьох сучасних ігор, тому що в ньому є той мультфільм, який був популярним, коли відео слоти вперше з'явилися у Вегасі. Крім того, у ньому є додаткові бонусні раунди, які веселі й анімовані, а не лише один простий раунд безкоштовних обертань.

У цьому плані ця гра схожа за стилем на класику, як-от Lobstermania, Texas Tea, Trailer Park, Money Storm і Fortune Cookie.

Бонусні особливості

У Stinkin Rich є не один, а два бонусних раунди для вивчення. Це дуже часто зустрічається у багатьох старих або традиційних іграх із відео слотами, особливо в тих, що виробляються IGT. Як правило, у цих іграх ви, як правило, отримуєте функцію безкоштовного обертання, а також бонус на вибір. Ця гра відповідає класичному формату, пропонуючи «ключі до багатства» та бонус «готівка за сміття».

 

Ключі до бонусу Riches

Це бонус безкоштовного обертання в Stinkin Rich. Ви отримуєте 5 безкоштовних обертів, помножених на кількість ініційних ліній виплат, тож ви можете отримати чимало.

 

Готівка для сміття Бонус

Коли ви отримаєте 3 гроші за символи сміття, ви автоматично отримаєте випадковий виграш. Принаймні, ви отримаєте 6-кратну загальну ставку, але, якщо вам пощастить, вона може досягти 40 разів.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
Слоти IGT
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots