ru id es it zh ko ms de pt tr uk fr ja pl hi vi th

навігація
Онлайн слоти
Онлайн слоти
Пошук

Магічні слоти Unicorn

Грайте в слоти Unicorn Magic безкоштовно або на реальні гроші - миттєва гра - без спливаючої реклами

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Golden Goddess
Raging Rhino Slots
Ігровий автомат Sphinx Wild
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Davinci Diamonds

Ігровий автомат Unicorn Magic

Ця гра Unicorn, створена Novomatic, яка є одним із найбільших виробників ігрових автоматів у світі, може насправді не бути знайомою гравцям у США. Гравці в Європі відразу впізнають цей стиль, оскільки ці ігри Novomatic дуже популярні там, а також у Латинській Америці та Австралії.

Давно минули ті часи дитячої невинності, коли ми вірили в єдинорогів і фей або не спали ночами, сподіваючись побачити Санта... Епоха невинності втрачена, але Novomatic намагався повернути частину магії в ностальгічних 9 рядках і випуск на 5 барабанів під назвою Unicorn Magic.

Разом з Єдинорогом тема фентезі збагачується і деякими іншими казковими істотами, яких більшість з нас пам’ятає з популярних казок на ніч або навіть саги «Володар кілець» – наприклад, «Говорячі дерева». Серед інших іконок – Грифон, Королева фей, Гноми, Гриби та Білий замок.

Бонусна функція активується, коли принаймні три дерева, що говорять, потрапляють на барабани, активуючи 15 додаткових ігор. Під час бонусних раундів потенціал виплати величезний, оскільки кожна комбінація коштує в три рази більше. Якщо символ Unicorn Wild завершує виграшну комбінацію, виграна сума подвоїться, а для комбінації з п’яти єдинорогів виплата досягне 900 000 монет – або втричі більше, якщо єдинороги будуть зібрані під час безкоштовних ігор.

Магія єдинорога. Тактика реальних грошей

Unicorn Magic – це той тип іграшки, який вимагає високих ставок, інакше слот просто не досягне свого повного потенціалу. Отже, якщо ви гравець, який не боїться хай-ролів час від часу і який уважно стежить для легкої тематичної фруктової машини, яка може запропонувати великі виплати, Unicorn Magic безумовно підходить для цього профілю.

 

Резюме

Слот Unicorn Magic досить типовий для класичної гри Novomatic. Це базова гра з 5 барабанами, з бонусом, який дійсно може виплатити велику суму. Бонус безкоштовного обертання надає 15 безкоштовних обертів у 3-кратному значенні для кожного виграшу і може повторно запускатися.

Найпопулярніші безкоштовні слоти

Ігровий автомат Golden Goddess
Ігровий автомат Triple Diamond
Ігровий автомат Lobstermania
Ігровий автомат 88 Fortunes
Ігровий автомат Quick Hit
Ігровий автомат Спартак
Ігровий автомат Davinci Diamonds
Ігровий автомат Buffalo
Ігровий автомат Клеопатра
Світ Вегасу
Грайте у випадкові слоти
Raging Rhino Megaways
Слоти Hoot Loot
Кришталевий ліс
Сфінкс Wild Slots
Слоти Candy Bars
Слоти Novomatic
РЕАЛЬНІ ГРОШІ
navigation Online Slots